2019-11-13

„Gliniarze” - odcinek 401: Adam walczy o prawdę na swój temat

0

Problemy detektywa nadal się za nim ciągną. Od czasu doniesień medialnych na jego temat, bije się z myślami, czy zawalczyć o swoją godność, czy może odpuścić. W końcu postanawia porozmawiać z dziennikarką, która chce mu pomóc. Czy uda mu się oczyścić z zarzutu brania łapówek?

Właścicielka przedszkola zostaje napadnięta. Kobieta zostaje dotkliwie pobita i zgwałcona, jest w ciężkim stanie. Policjanci weryfikują kolejne tropy w sprawie i dokonują przełomu, kiedy odkrywają, że napadnięta kobieta była „tylko” kolejną ofiarą na liście seryjnego gwałciciela…

Adam, pomimo początkowego dystansu i niechęci, daje się przekonać dziennikarce Sobocińskiej do współpracy. Kobieta prosi go, żeby przygotował się do wspólnego wywiadu, który ma być kontrą w odpowiedzi na artykuł dotyczący rzekomego łapówkarstwa śledczego. Detektyw z warszawskiej komendy spisuje dla Sobocińskiej wspomnienia z okresu pracy w łódzkiej policji. Agnieszka stara się trzymać z boku, ale poproszona przez Adama mówi wprost, co myśli o całej sytuacji. Ma pewne wątpliwości… Co ostatecznie postanowi policjant?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze” najlepsi spośród konkurencyjnych seriali

 

Komentarze
© Polsat 2020