2019-10-20

„W rytmie serca”: Skrywane tajemnice i... taniec na stole

0

Nieszczęśliwa Ewa zagląda do kieliszka i bawi się sama na własnym weselu. Po kolejnym nieudanym ślubie dla kobiety to jedyny sposób na rozładowanie emocji. Towarzyszy jej jedynie doktor Zych, który stara się pocieszyć załamaną pracownicę przychodni. Serce... nie wytrzymuje.

Po sześciu miesiącach Maria i Adam nadal są „oficjalnie” zaginieni, a w rzeczywistości ukrywają się przed mafią. Agnieszka jest w zaawansowanej ciąży, ale wciąż nie ułożyła swoich stosunków z Robertem. Siedlecki dostaje awans na prokuratora okręgowego, planuje przeprowadzkę do Warszawy i proponuje Weronice, żeby wyjechała razem z nim.

Ewa oraz Szarek zjawiają się w lokalnym kościele, żeby wziąć w końcu wymarzony ślub i... znów mają pecha. W trakcie ceremonii dzieje się coś absolutnie niespodziewanego! Na światło dzienne wychodzi tajemnica, którą skrywał Sebastian. To już drugi raz, gdy nie mogą powiedzieć sobie sakramentalnego „tak”. Załamana niedoszła żona posterunkowego postanawia zapić smutki i odreagować stres. To może skończyć się dla niej fatalnie, ale na szczęście jest przy niej doktor Michał Zych.

W rytmie serca w niedzielę o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca” od 20 października w Polsacie

Komentarze
© Polsat 2020