2019-09-27

„W rytmie serca” od 20 października w Polsacie

0

To już piąty sezon medyczno-kryminalnych zagadek z Kazimierza Dolnego. A w nim dramaty, łzy szczęścia, wielkie tajemnice i sytuacje wzięte prosto z życia, czyli wszystko to, za co fani kochają tę produkcję. Co będzie ze ślubem Ewy i Szarka? Czy uda się odnaleźć zaginionych Adama, Marysię i ich syna? Jakie losy czekają pozostałych bohaterów serialu „W rytmie serca”?

Oglądaj „W rytmie serca” online na IPLA.TV.

Od 20 października na antenę Telewizji POLSAT wraca wyczekiwany przez widzów serial „W rytmie serca”. Finał czwartego sezonu pozostawił wiele znaków zapytania. Najważniejszym jest los głównych postaci. Dlaczego zniknęli i czy wrócą jeszcze do Kazimierza? A jeśli tak, to czy miłość Adama i Marii przetrwa wszystkie napotkane burze? W końcu wiatr miłosnych zmian wieje ostatnimi czasy w Kazimierzu coraz mocniej…

Miłość „W rytmie serca” jest niezmiennie tematem numer jeden i siłą napędową wszelkich dobrych, trudnych, ale i zabawnych doświadczeń, które spotykają naszych bohaterów, zarówno tych dobrze widzom znanych, jak i nowych, których los, a czasem po prostu rytm serca, przywiedzie do pięknego miasteczka nad Wisłą.

W obawie o własne życie Adam i Maria musieli się ukryć, a następnie rozdzielić. Młody doktor wyruszy na misję, którą przerwie jednak… porwanie! Jego ukochana tymczasem nadal nie będzie umiała wybrać pomiędzy doktorem a Piotrem, z którym nie przestanie potajemnie się spotykać.

Pech nie opuszcza też Ewy i Szarka. Ich pierwszy ślub się nie odbył, ze względu na zaginięcie Adama i Marii, a na drugim, tuż przed ceremonią pojawia się chłopiec, który twierdzi, że jest synem pana młodego. Czyżby do trzech razy sztuka?

Niemałe zawirowania w życiu czekają też spodziewającą się dziecka Agnieszkę. Ponieważ w tym ważnym momencie życia kobietę wspiera ksiądz Stanisław, całe miasteczko podejrzewa ich o romans! Czy duchowny wyzna prawdę o swojej relacji z Agnieszką?

W malowniczym Kazimierzu pojawi się też piękna Irena, do której mocniej zabije serce jednego z bohaterów oraz przystojny policjant. Czy któraś z mieszkanek miasteczka skradnie jego serce? I wreszcie, jak potoczą się losy Weroniki i prokuratora Siedleckiego? Czy miłość w końcu zatriumfuje? O tym wszystkim przekonamy się od niedzieli 20 października, śledząc nowy sezon „W rytmie serca”!

  

W rytmie serca od 20 października w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca”: Maria odejdzie od Adama?
„W rytmie serca”: Agnieszka jest w ciąży! Z kim ma dziecko?

Komentarze
© Polsat 2020