2019-10-18

Wspomnień czar w setnym odcinku „Tańca z Gwiazdami”

0

Wyjątkowi goście, najpiękniejsze momenty i pojedynki gwiazd. Łzy wzruszenia, radości, ale czasem i bólu. Dziesiątki kontuzji, tysiące godzin spędzonych na wyczerpujących treningach i skomplikowane choreografie. „Taniec z Gwiazdami” od lat dostarcza swoim widzom i uczestnikom wielkich emocji. Na tym parkiecie rodziły się namiętności, miłości i pasje.

Tym razem powody do świętowania są podwójne, bo nie dość, że trwa właśnie 10. edycja programu, to jeszcze doczekaliśmy się trzycyfrowego odcinka! Wspólnie przypomnieliśmy sobie zarówno najpiękniejsze, jak i najśmieszniejsze momenty wszystkich edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W loży honorowej zasiedli byli uczestnicy programu, dla których udział w show był największą przygodą życia. Jak ją wspominali? Czy dawne taneczne pary wciąż się przyjaźnią? I którzy uczestnicy złapali na dobre tanecznego bakcyla?

  

Mimo pięknej rocznicy nie możemy zapomnieć o tym, że rywalizacja trwa nadal, a nawet staje się coraz bardziej zacięta, bo na parkiecie zostało już tylko sześć par. Każdą z nich zobaczyliśmy w dwóch tańcach, bo wszyscy poza swoim standardowym występem stanęli jeszcze w pojedynku tanecznym z rywalami.

Kto okazał się mistrzem foxtrota, kto najlepiej wypadł w cha-cha-cha, a kogo pokonał jive? I wreszcie kto triumfował w tym setnym odcinku?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020