2019-10-10

„Gliniarze” - odcinek 379: Czy Olgierd jest zazdrosny o Majkę?

0

Jeszcze do niedawna wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Kiedyś blisko, dzisiaj osobno. Każde z nich próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Dlatego, gdy w życiu Majki pojawia się ktoś nowy, śledczy musi wykazać się niebywałą siłą, żeby na to patrzeć... Co zrobi Olgierd?

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

Krystian zauważa, że Majka jest w podejrzanie dobrym nastroju. Policjantka niechętnie przyznaje się, że poznała nowego mężczyznę. Partner Olgierda dopytuje, czy ta sytuacja mu nie przeszkadza. W końcu jednak dochodzi do... konfrontacji obu panów przy komendzie. Czy Mazur poda rękę nowemu chłopakowi Majki? Jak na to zareaguje?

W zawodowym życiu detektywów również dzieje się bardzo dużo. W pobliżu torów znaleziono ciało młodej dziewczyny. Danuta podejrzewa, że została okradziona i następnie wypchnięta z pędzącego pociągu. Olgierd i Krystian trafiają na trop studentów, którzy podróżowali w jednym wagonie z ofiarą. Śledztwo komplikuje się, gdy okazuje się, że podejrzewani młodzi mężczyźni wysiedli z pociągu wcześniej, zanim doszło do tragicznego w skutkach napadu… Jaki będzie finał tego dochodzenia?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze” najlepsi spośród konkurencyjnych seriali

Komentarze
© Polsat 2020