2019-10-09

„Zawsze warto”: Dorota po raz pierwszy stawia się mężowi!

0

A wszystko dla swoich dzieci... Czy zapłaci za to wysoką cenę? Po wielu latach spędzonych samotnie w czterech ścianach Dorota postanawia odmienić swoje życie. Brak wsparcia ze strony Łukasza i rzucanie coraz to większych kłód pod nogi powoduje, że coś w niej pęka. Decyduje się na śmiałe posunięcie i jasno deklaruje, że ma dosyć takiego traktowania!

Zdaniem Łukasza, żona powinna być mu posłuszna i akceptować każdy jego występek. Jej miejsce jest w domu, a etat w banku to tylko chwilowa fanaberia, którą należy jak najszybciej stłamsić i nigdy już do tego nie wracać. Niespełniona i niedoceniana Dorota powoli zaczyna myśleć, jak wydostać się z tej paranoicznej sytuacji... Czy podejmie krok ku lepszemu?

Zmęczona ciągłymi kłótniami z mężem walczy o normalny dom dla siebie i swoich dzieci. Przy pierwszej lepszej okazji wylewa na niego cały swój żal, nieświadoma konsekwencji.
- Wiesz, co Igor napisał ostatnio w swojej pracy domowej? Mój tata jest szefem na budowach, a moja mama nic nie robi. Wiesz, jak się poczułam? Byłam najlepsza na roku. Pamiętam, co mi obiecywałeś, że jak odchowamy Majkę, wrócę na studia. Potem zostałam z Majką sama. Straciłam przyjaciół, koleżanki. Gdzie ja jestem w tym wszystkim? - wykłada wszystkie swoje uczucia na tacy.
- Nie dramatyzuj. Masz rodzinę, wiele szczęścia. Naprawdę nie potrafisz tego docenić? - nie zważa na jej słowa mąż, wywierając na kobiecie kolejną presję.

Co wyniknie z tej dyskusji? Czy Dorota w końcu podejmie próbę wyjścia z toksycznego związku?

Zawsze warto w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020