2019-10-02

„Taniec z Gwiazdami” w latach 80. Z niespodziankami!

0

Kolorowe makijaże, błyszczące stroje i disco. To wszystko na parkiecie Polsatu! Cały świat wciąż bawi się przy muzyce Michaela Jacksona i grupy Europe, a w naszym kraju hity zespołu Kombii nadal rozkręcają każdą imprezę. Tym razem parkiet „Tańca z Gwiazdami” opanowały niezapomniane przeboje z lat 80. A to nie koniec dobrych informacji. W czwartym odcinku wystąpili goście specjalni.

Oglądaj „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” online na IPLA.TV.

No to uchylamy rąbka tajemnicy. Okazuje się, że piosenkę „Słodkiego miłego życia” zna nawet pochodzący z Czech Jan Kliment, który razem z Moniką Miller zatańczył w jej rytmie quickstepa. Zaśpiewał im sam Grzegorz Skawiński, legenda polskiej sceny muzycznej i lider grupy Kombii.

Głosujący widzowie zadecydowali, że w programie zabrzmi również jeden z największych przebojów Michaela Jacksona „Billie Jean”, do którego Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz ćwiczyli kroki cha-cha-cha. Z kolei gorącą sambę zaprezentowali Barbara Kurdej-Szatan przy piosence „Conga” Glorii Estefan. Natomiast romantyczny „I Just Called to Say I Love You” Steviego Wondera, uświetnił foxtrot w wykonaniu Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa. A to jeszcze nie wszystko!

W czwartym odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wystąpił jeszcze jeden gość specjalny. To człowiek z prawdziwie rockowym pazurem, czyli Piotr Cugowski. Piosenkarz zaprezentował m.in. swój najnowszy singiel „Daj mi żyć”.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020