2019-10-02

„Nasz nowy dom”: Joanna Mazur gościem specjalnym

0

Multimedalistka mistrzostw świata i Europy spotkała się z bohaterką programu. Pani Ilona, której historię poznajemy w 150. odcinku, odbyła specjalny trening z biegaczką i triumfatorką 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Były łzy wzruszenia, słowa otuchy, ale - co najważniejsze - odmieniony los walczącej o lepsze jutro mamy piątki dzieci, której dom przeszedł gruntowną zmianę.

Oglądaj „Nasz nowy dom” online na IPLA.TV.

Pani Ilona jeszcze do niedawna była zatroskaną samotną matką z piątką dzieci, której los nie oszczędzał. Po tym, jak uwolniła się ze szponów męża alkoholika, do pełni szczęścia brakowało jej tylko bezpiecznego lokum dla swoich pociech. Dzięki interwencji Katarzyny Dowbor i niezawodnej ekipy programu „Nasz nowy dom” wszystko się zmieniło. W pięć dni zrujnowany budynek przeistoczył się w piękne, ciepłe, wymarzone miejsce, o którym marzyła od dawna cała rodzina.

Ale ta ekipa daje więcej niż tylko nowe schronienie. Gdy bohaterka odcinka odeszła od męża tyrana, znalazła w sobie wielką pasję - bieganie. Pani Ilona uczestniczy w licznych charytatywnych maratonach, a przede wszystkim uprawia ten sport ze swoimi dziećmi, które chętnie dzielą z nią hobby. Martyna Kupczyk, architekt programu, zabrała dzielną mamę na spotkanie z wielokrotną medalistką mistrzostw świata i Europy oraz zwyciężczynią 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”, Joanną Mazur.

Przy mistrzyni Pani Ilona tylko utwierdziła się w przekonaniu, że bieganie to jej ukochany sport. Wspólny trening z gwiazdą wycisnął z mamy piątki dzieci także... łzy, których się nie spodziewała.

Jaki prezent dostała i jak zmienił się dom kobiety i piątki wspaniałych maluchów?

Nasz nowy dom w środę i czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Nasz nowy dom” jesienią dwa razy w tygodniu
Katarzyna Dowbor: Jesienią będzie masa niespodzianek!

Komentarze
© Polsat 2020