2019-07-18

Katarzyna Dowbor: Jesienią będzie masa niespodzianek!

Prowadząca „Nasz nowy dom” o pomaganiu i pracy przy programie. Nowe odcinki uwielbianej przez widzów produkcji Telewizji POLSAT już w jesiennej ramówce. Co powiedziała prezenterka w przerwie pomiędzy nagraniami o działaniach całej ekipy, które dają ludziom nowe szanse i nowe nadzieje? Dlaczego warto czekać na kolejny sezon produkcji, za którą stoi Katarzyna Dowbor?

Piękna i uśmiechnięta Katarzyna Dowbor na swoim profilu w social mediach umieściła krótki filmik, w którym zdradza, że jej ekipa ma obecnie krótki czas wolny w przerwie pomiędzy nagraniami. Podkreśla jednak, że wszyscy cały czas ostro działają. - Bardzo ciężko pracujemy, robiąc, specjalnie dla was, kolejne odcinki programu „Nasz nowy dom” - zapewniła prowadząca.

- Było już 150 domów, które udało nam się oddać tym wszystkim, którzy bardzo ich potrzebowali - ogłosiła prezenterka. Kiedy wspominała bohaterów programu, stwierdziła, że zawsze warto pomagać, bo przynosi to wielką radość i stwarza szansę na nowy start. - Myślę, że są bardzo szczęśliwi. Nowy dom to nowe życie, pomysły i świat. Taki świat właśnie chcemy dać - opowiadała z wielkim uśmiechem Katarzyna Dowbor, zapewniając, że w nowym sezonie „Naszego nowego domu” będzie masa niespodzianek! - Wiele się dzieje. A co? Zobaczycie już we wrześniu - zachęca prowadząca.

Nasz nowy dom od września w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Nasz nowy dom”: Co robi ekipa podczas wakacji? Mamy zdjęcia
„Nasz nowy dom” - odcinek 142: Strzałków
„Nasz nowy dom” - odcinek 141: Lisewo
„Nasz nowy dom” - odcinek 140: Wola Starogrodzka