2019-08-19

„Nasz nowy dom” jesienią dwa razy w tygodniu

Więcej odcinków to więcej emocji, które dostarczy Katarzyna Dowbor i jej ekipa. W kolejnym sezonie widzowie Telewizji POLSAT będą mogli oglądać program w każdą środę i czwartek. Niezawodny zespół remontowy wzmocni też nowy architekt Wojciech Strzelczyk i nowy szef budowy Michał Przybylak. Co o nowej edycji mówi prowadząca? Co czeka widzów jesienią?

Tej jesieni chusteczki do ocierania łez wzruszenia przydadzą się nie tylko w czwartek. Zmieniający ludzkie życie, pełen emocji program „Nasz nowy dom”, który kochają miliony Polaków, będzie można oglądać premierowo również w środy. To oznacza, że ekipa remontowa, pod niezmiennym przewodnictwem Katarzyny Dowbor, odnowi domy nie w trzynastu, a w dwudziestu sześciu odcinkach!

Wielbiciele programu będą mieli okazję poznać także dwie nowe twarze. Mocny duet architektów Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz stanie się teraz tercetem, bo do ekipy dołączył Wojciech Strzelczyk. Mocnym wsparciem na budowie w nowej serii będzie rownież nowy kierownik ekipy, Michał Przybylak.

„Nasz nowy dom” odmienił domy i losy już ponad 150 rodzin. Ekipa nie zamierza zwalniać tempa. - Nowi ludzie, nowe historie, nowe życie, które im dajemy - opisuje nowy sezon Katarzyna Dowbor. Prowadząca zdradza, że program wywołuje bardzo mocne wrażenia nie tylko u widzów programu. - Największe wzruszenia mamy wtedy, gdy są dzieci - ujawnia kulisy. - Widziałam łzy w oczach operatorów, kolegów od światła i dźwięku. Wielkie, męskie łzy - wylicza prezenterka. Jak podkreśla, w tej produkcji królują przede wszystkim emocje. - W tym sezonie będzie ich bardzo bardzo dużo - zaznacza, zapraszając do oglądania nowych odcinków.

Jak wiele łez wzruszenia wyleją widzowie Polsatu i jakie rodziny dostaną nową szansę od programu „Nasz nowy dom”? To wszystko okaże się tej jesieni!

Nasz nowy dom od 4 września w środę i czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Nasz nowy dom”: Co robi ekipa podczas wakacji? Mamy zdjęcia