2019-09-30

Kasia Dziurska znów w „Tańcu z Gwiazdami”. Z chłopakiem!

0

Instruktorka fitness pojawiła się w trzecim odcinku jubileuszowej edycji. Kasia Dziurska była finalistką show dwa sezony wcześniej w parze z Tomaszem Barańskim i choć nie udało się jej wygrać, to przygoda z tańcem trwa nadal. W jakiej roli wystąpiła tym razem w „Dancing with the Stars” i co powiedziała POLSAT.PL i IPLA.TV po programie?

- Cudownie było wrócić, nawet na te parę sekund - cieszyła się Kasia Dziurska. Gwiazda ósmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wzięła gościnnie udział w występie Oli Kot i Tomka Barańskiego. Gdy prezentowali niezwykle dynamiczną cha-chę, zasiadła ze swoim narzeczonym Emilianem Gankowskim oraz kilkoma osobami przy stole, ustawionym na środku parkietu. A potem...

- Szczerze mówiąc, nie widziałam tańca Oli i Tomka, bo byłam zaaferowana moją grą aktorską i później wejściem i zatańczeniem, ale obejrzę powtórkę - opowiadała POLSAT.PL i IPLA.TV. Tak to wyglądało, a utwór „Ostatni raz zatańczysz ze mną” z repertuaru Krzysztofa Krawczyka śpiewał im na żywo Łukasz Zagrobelny.

Emocje były ogromne, a wspomnienie o „Tańcu z Gwiazdami” jest wciąż żywe w sercu Kasi Dziurskiej. - Ta przygoda dużo zmieniła w moim życiu. Wiele się nauczyłam. Poznałam cudownych ludzi. Żałuję, że tak szybko się skończyło, mimo że byłam w finale, bardzo szybko zleciał ten czas. Fajnie, że mogłam kontynuować swoją przygodę z tańcem - radowała się instruktorka fitness.

Kasia Dziurska kontynuuje swoje zawodowe wyzwania na wielu polach. W wywiadzie ujawniła, że pracuje nad książką oraz przygotowuje obozy sportowe dla swoich najwierniejszych fanów. A czy zobaczymy ją jeszcze w tej edycji „Dancing with the Stars”? - Na pewno wpadnę gościnnie i na pewno będę na finale. Mam tu tylu znajomych, że nie wiem za kogo trzymać kciuki - powiedziała na koniec.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020