2019-09-20

„Taniec z Gwiazdami”: Nieznana twarz Akopa Szostaka

0

Wielki twardziel i wojownik MMA ma miękkie serce i... boi się kobiet? Chyba nikt nie chciałby znaleźć się z nim na ringu. W końcu to zawodnik KSW, którego góra mięśni robi wrażenie nawet na najbardziej wysportowanych facetach. Jednak, choć w walce Akop Szostak może być bezlitosny, to na co dzień jest cichym facetem, który kocha towarzystwo zwierząt i... czuje respekt do płci pięknej.

- Akop, jak ty fajnie nie tańczysz - skomentowała ze śmiechem jego występ w pierwszym odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Iwona Pavlović, wytykając wszystkie taneczne błędy. Chwilę później uczestnik show przyznał się, że boi się nieco groźnej jurorki. Mało tego! Boi się nawet swojej tanecznej partnerki - drobniutkiej Sary Janickiej!

Czyżby Sara aż tak musztrowała go na treningach? Okazuje się, że wcale nie o to chodzi. Akop Szostak lubi twarde kobiety, ale trochę się ich lęka. Taka właśnie jest jego żona Sylwia. I choć zawodnik KSW mówi ze śmiechem, że jest potulnym mężem, bo gdyby narozrabiał, to ukochana dałaby mu popalić, to za tym śmiechem czai się nieco prawdy.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Niedługo nasza 6 rocznica. Po 6 latach razem można naprawdę dobrze poznać człowieka. Kiedyś przy jednej z naszych kłótni, powiedziałem do żony „nie lubię cie” i wciąż uważam ze miałem powód 🙈 choć już nawet nie pamietam o co poszło. Czy naprawdę jej nie lubię… Kocham ją, lecz ma w sobie „kawałek człowieka” którego nie lubię i myślę że do końca życia już się nie polubimy. Jednak akceptuje tego człowieka, poniewasz jest częścią osoby która jest dla mnie wszystkim. Wiele lat temu, usłyszałem od mamy pewną prawdę „nigdy nie znajdziesz człowieka idealnego, bo takiego niema. Każdy ma wady, tylko zastanów się czy umiesz żyć z tymi wadami i być szczęśliwym z tą osobą” #byćrazem

Post udostępniony przez Akop Szostak (@akopszostak)

Nie przepada za imprezami i szaleństwami. Najlepiej czuje się w domu, u boku swojej ukochanej i trzech, przygarniętych ze schroniska psów. Pierwszego para wzięła tuż po swoim ślubie, a chwilę później w ich domu pojawiły się dwa kolejne pupile. Akop Szostak mówi o nich „moje dzieci” i kocha je całym sercem. Ich podobizny wytatuował sobie nawet na ciele.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Gdy tylko tak czasem człowiek... pomyślał bym jak pies 🐾 świat był by lepszy #niekupujadoptuj

Post udostępniony przez Akop Szostak (@akopszostak)

Te trzy zwierzaki i żona to dla niego cały świat. I choć może Sylwia Szostak trzyma krótko męża, to ten zawsze może liczyć na jej wsparcie. - Moja żona to moja największa siła, bo dzięki niej podnosiłem się po każdej porażce, bo największa walka była po wszystkim, kiedy sam sobie nie mogłem wybaczyć, że przegrałem - napisał kiedyś. Jak widać, wielkie mięśnie kryją niekiedy równie wielką wrażliwość.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020