2019-09-12

„Kulisy Tańca z Gwiazdami”! Show Polsatu bez tajemnic

0

Od 13 września fani programu mogą w IPLI poznać tajniki tanecznego widowiska. Na widzów czekają najświeższe informacje o 10. edycji show. Rozmowy z uczestnikami, relacje z występów, gorące komentarze oraz energetyzujące wiadomości o bohaterkach i bohaterach „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Kamera pojawi się wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego związanego z programem.

Dziennikarze będą nie tylko tuż obok parkietu, ale zajrzą też do sal treningowych oraz odwiedzą garderoby gwiazd. Prześledzą i będą relacjonować każdy szczegół przygotowania do tanecznych występów.

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” to także odważne rozmowy z jurorami i ich szczere uwagi. Znajdą się tam emocjonujące komentarze gwiazd oraz ich bliskich. Pojawią się prawdziwe emocje - radość zwycięzców oraz łzy przegranych.

Ale to nie wszystko! Tylko w IPLI będzie można zobaczyć szczegóły dotyczące technicznych przygotowań do tanecznego show wszech czasów. Jak pracuje orkiestra? Kiedy i gdzie uruchamia się kamery? Jak działają specjalne ekrany? Czy i co jedzą uczestnicy przed wejściem na parkiet? Co w programie robią… kaskaderzy?

10. odsłona „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w całej okazałości tylko w programie „Kulisy Tańca z Gwiazdami”.

Oglądajcie co tydzień o godz. 22:00 tuż po zakończeniu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji POLSAT. Za darmo i tylko w IPLI.

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” - Finał:

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” - odcinek 9:

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” - odcinek 8:

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” - odcinek 7:

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” - odcinek 6:

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” - odcinek 5:

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” - odcinek 4:

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” - odcinek 3:

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” - odcinek 2:

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” - odcinek 1:

Kolejne odcinki już wkrótce!

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2020