2019-09-20

„Love Island. Wyspa miłości” - odcinek 15

0

Jak długo można wytrzymać w jednej parze? Znamy odpowiedź! W interaktywnym reality show Polsatu było ostatnio „prawdziwe wrzenie”, nowe relacje, a przede wszystkim wiele skrajnych emocji, które wpłynęły na decyzje dziewczyn. To one tym razem wybierały, z kim będą dzielić łóżka. Program „Love Island. Wyspa miłości” opuścił Bartek.

Zanim pojawił się stres związany z wieczornymi decyzjami w „Love Island. Wyspa miłości”, grupa spędzała beztroskie chwile. Dobry nastrój wzmocniło również typowo imprezowe zadanie. Gra w butelkę! #niepodbijajbezbajerki #zakrecdobrze. Oprócz pocałunku dla wskazanej osoby, uczestnicy mieli obdarować ją komplementem dotyczącym najseksowniejszej części ciała.

Kolejna para miała także swoje pięć minut w Kryjówce. Jak Damian z Moniką wykorzystali ten czas sam na sam? - Wreszcie się wyśpimy - mówiła dziewczyna. Serio? W odosobnieniu mogli kolejny raz ze sobą szczerze porozmawiać. - Ja nie chcę damy do towarzystwa, tylko partnerki na życie - oznajmił chłopak. - Jakbym chciał damę, to bym za to płacił - dodał.

Nad ranem, już tradycyjnie, dwie grupy - panowie i panie, zebrały się, żeby posłuchać opowieści z tej „jednej nocy”. Okazało się, że pod pięknym baldachimem, w księżniczkowym pokoju całym na złoto, dominował temat „złotych rączek” oraz „przysługi za przysługę”. - Było fajnie - cieszyli się oboje. Ta nocka ewidentnie ich do siebie zbliżyła.

Co wydarzyło się w relacji Bartka z Sylwią? Mógł się czuć bezpiecznie? - Cały czas mu powtarzam „bądź wobec mnie naturalny, nie puszczaj mi zdań, frazesów z książek”, bo jest to denerwujące - narzekała dziewczyna. Chłopak miał na te słowa gotową odpowiedź.

A teraz zapraszamy do kręgu ognia. - Niektórzy otworzyli serca, ale niektórzy je mocno zamknęli - powiedziała przed egzekucją prowadząca Karolina Gilon. Jako pierwsza przywilej wyboru otrzymała Agnieszka. - Jest osobą elokwentną, od której mogę się jeszcze wiele nauczyć - zdecydowała się na Mikołaja. Kto tak obstawiał?

Czas na Sylwię, która ostatnio była w parze z Bartkiem. - Wybieram go, bo totalnie mam jeden duży znak zapytania w głowie - stwierdziła i wskazała na... Pawła! - Zawsze wiem, co komu doradzić, a nie znam odpowiedzi na swoje zagwozdki - tłumaczyła i dodała, że to nie serce, ale rozum jest u niej „głośniejszy”.

Kolejne wybory nie były już tak szokujące. Monika pozostała w relacji z Damianem, Oliwia z Maćkiem, a Marietta z Łukaszem. Ostatnia rozstrzygała Ada, która zdecydowała się na Piotrka. - Jest najseksowniejszym tancerzem, jakiego do tej pory poznałam - argumentowała. No to będzie tanecznie!

Bartkowi nie pozostało nic innego, jak tylko spakować się i wyprowadzić ze słonecznej hiszpańskiej willi. - Mam nadzieję, że z tego programu wyjdzie prawdziwa miłość - życzył wszystkim na pożegnanie. No i wyciągnął sporo wniosków. - Będę kompletnie inaczej patrzył na swoje relacje w życiu - podsumował.

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Zobacz także:
„Love Island. Wyspa miłości”, czyli interaktywne reality show
Kto okaże się mistrzem flirtowania i znajdzie miłość?

Komentarze
© Polsat 2020