2019-09-19

„Love Island. Wyspa miłości” - odcinek 14

0

Podwójna dawka emocji z udziałem robiących spore zamieszanie bliźniaków. Są niemal jak dwie krople wody, ale czy różnią się charakterami? Miały się o tym przekonać dwie dziewczyny, zabrane przez panów na randkę. Czego dowiedziały się o Piotrku i Pawle? Jak inni bawią się w willi? Czy kryzys u Sylwii i Bartka to już przeszłość?

Tuż po pełnej dramaturgii akcji z Sylwią, która dowiedziała się, że Bartek wolałby spędzić noc w Kryjówce z Adą, chłopak potrzebował pocieszenia. Naprzeciw wyszedł mu Mikołaj. Nie dość, że udzielił motywujących rad, to jeszcze przytulił. - Tak pyszczku? Daj buziaka - ucałował załamanego kumpla. - I nie możesz się poddać, po prostu ja tego nie przetrawię, dobra mordo? - zachęcał do działania.

Para najwidoczniej dobrze się ze sobą czuje, bo mimo przeciwności lgną do siebie. Pooglądali wspólne zdjęcia i kroczek po kroczku zaczęli naprawiać to, co mogło w mgnieniu oka runąć. Dosłownie. - Zrobił swoje maślane oczy... Fajnie, że zmienił coś w swoim zachowaniu - relacjonowała Sylwia. - Przydał się kubeł zimnej wody i... strzał w ryj - kajał się Bartek.

Tymczasem dwóch „apostołów” miało iść głosić dobrą nowinę. Piotr i Paweł dostali zadanie: czekała ich podwójna kolacja z Adą i Mariettą w ogrodzie. #swietsiodpapieza #jezykludziianiolow. Przygotowań nie było końca. Stroili się wszyscy bez wyjątku.

- Tego mi było trzeba. Oprócz ciebie - powiedział Paweł do Ady, zasiadając do stolika z winem i owocami. - Mogę dzisiaj z Tobą spać? - zapytał wprost po pewnym czasie. Śmichy-chichy oraz szmery-bajery. Przy drugim stoliku trwała o wiele bardziej wyważona dyskusja. - Jesteś zagadeczka taka - stwierdziła Marietta. - Nie otwieram się tak szybko, co? - potwierdził Piotrek. - Ale to dobrze - uznała dziewczyna.

Żeby było ciekawiej, pora na zamianę. - Tracę mowę przy tobie - powitał Adę brat bliźniak. Paweł nie pozwolił mu jednak na podryw, więc uznali, że najlepiej będzie dać dziewczynom się wygadać i samemu tez trochę o nich poplotkować. - Chłopaki są pociągający, ale ważne, żeby pod etykietką kryło się coś więcej - opisała wrażenia Marietta. - Misiaczki, ciastunia są. Brałabym, gryzła, szarpała - dodała ku uciesze Ady.

Do dwóch duetów dołączyli pozostali i rozpoczęła się większa impreza. - Piotrek, parujemy się! Najlepiej mi się z tobą gadało - Paweł nie miał wątpliwości, że z bratem bliźniakiem tworzy idealny duet na całe życie. Widać, że się kochają!

- Myślałem, że jest inteligentną dziewczyną - mizianie Marietty z Piotrkiem najwyraźniej dotknęło Łukasza, który wiele sobie obiecywał po swojej partnerce. - Okazało się inaczej - przestał mieć jakiekolwiek złudzenia. - Zazdroszczę odwagi, współczuję głupoty - podsumował. - Mi się chce płakać - otwarcie żalił się Sylwii i Bartkowi.

A co tam u Maćka i Oliwii? - Misiu, ja naprawdę nie jestem dmuchaną lalką - prosiła o wstrzemięźliwość dziewczyna, gdy chłopak wykonywał dwuznaczne ruchy. - Ale to nie był podtekst seksualny - bronił się. W szerszym gronie przyznała, że Maciek ma obiekcje związane z jej pracą modelki i odważnymi zdjęciami. - On do mnie mówi „dlaczego ty masz nagie zdjęcia na Instagramie”? - przejęła się Oliwia. - Miałam takie związki, że musiałam się poświęcić dla kogoś i nie realizowałam się. Nie chcę być znowu nieszczęśliwa - ocierała łzy.

Księżniczki i książęta, pora na zabawę! W kręcioła! #wyginamsmialocialo #wkolejcedotronu. - Zawsze jest kupa śmiechu przy tym. Fajnie było - wszyscy byli zgodni, że zaplątywanie ciał, wygibasy i utrzymywanie równowagi, to idealny sposób na integrowanie się grupy. Wynik? Remis!

„Cała Polska czeka, aż wreszcie wciśniecie z Damianem gaz do dechy” - brzmiała wiadomość do Moniki. Mogli przekroczyć dozwoloną prędkość. #szybcyipiekni #niebadzhamulcowym. Była jazda, była adrenalina i wysokie obroty! Ale także deklaracje. - Nie wyobrażam sobie wiązać przyszłości z inną dziewczyną - oznajmił chłopak. - To mnie napędza, żeby cię poznać bardziej - usłyszał od partnerki.

Co prawda Agnieszka pomogła pozbierać się nadąsanemu Maćkowi i „komandos przestał chować się po krzakach”, a nawet przeprosił Oliwię, ale jedna rozmowa wystarczyła, żeby obraził się na partnerkę. Poszło o jej erotyczne opowieści. - Ja go za to przepraszać nie będę - oznajmiła. Czy ta relacja przetrwa? Da się pogodzić te dwa światy?

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Zobacz także:
„Love Island. Wyspa miłości”, czyli interaktywne reality show
Kto okaże się mistrzem flirtowania i znajdzie miłość?

Komentarze
© Polsat 2020