2019-09-16

„Zawsze warto”: Łukasz manipuluje dziećmi

0

Mężczyzna wciąga córki w swoje nieczyste gierki, aby ukryć romans z inną kobietą. Mimo że bezustannie krytykuje i poniża swoją żonę, wmawiając jej, że to ona jest prowokatorką każdej nieczystej sytuacji, to teraz bez najmniejszego oporu przerzuca odpowiedzialność za swoje czyny na resztę rodziny. Czy w ten sposób uda mu się zataić swoją niewierność wobec żony?

Oglądaj serial „Zawsze warto” online na IPLA.TV.

Dorota nie ma łatwego życia. Jej związek z Łukaszem tylko z zewnątrz wygląda idealnie. W rzeczywistości przysparza jej tylko mnóstwa kłopotów. Jest molestowana psychicznie oraz fizycznie przez mężczyznę, którego kiedyś uważała za bratnią duszę. Nie ma siły, aby wyrwać się z kleszczy niszczącego ją wewnętrznie emocjonalnego sadysty. Co zrobi, kiedy ten zacznie wciągać w swoje intrygi małe dzieci?

Pewnego dnia Dorota, robiąc pranie, znajduje w ubraniach męża damską bransoletkę. Podejrzewa, że ten ją zdradza. Postanawia wprost zapytać o pochodzenie podejrzanego przedmiotu.
- Była w twojej torbie z budowy... i nie mów mi, że to dla mnie prezent, bo nie uwierzę - bez owijania w bawełnę zaczyna kobieta.
- To na pewno Majki. Zawsze wszędzie coś rzuca. Czy to czasem nie jest twoje? - przerzuca całą winę na starszą córkę.
- Błagam... Nie w moim stylu - oburza się Majka, odprawiając tatę z kwitkiem.

Ten jednak szybko postanawia przenieść winę na młodszą córkę.
- Czy to czasem nie jest twój wisiorek, bo jeśli tak, to powiedz mamusi, bo mamusia się na mnie gniewa - potwierdzającym wzrokiem próbuje ją zmusić do wzięcia odpowiedzialności za swój haniebny czyn.
- Tak, to moje - ratuje swojego ojca Iza.

Jak Dorota zareaguje na kolejne kłamstwo męża? Czy znajdzie w sobie siłę, aby wyrwać się z tego toksycznego związku?

Zawsze warto w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020