2019-09-11

„Love Island. Wyspa miłości” - odcinek 8

0

Czy Damian i Monika stworzą wkrótce nową parę w programie? Po nocy spędzonej w Kryjówce z Mariettą chłopak wciąż zastanawiał się, czy związek z brunetką ma przyszłość. Nie ukrywał, że teraz w głowie zawróciła mu blondynka, która odpuściła sobie bliższą znajomość z Mikołajem. Jak to wykorzystał?

- Dobrze się Damian sprawdza w okazywaniu uczuć - coraz bardziej nim zauroczona Marietta nie kryła, że budzi się w niej coś poważniejszego. - To taki zalążek - podkreśliła z lekką nutką niepewności, jakby przeczuwając, co się może wkrótce wydarzyć w programie „Love Island. Wyspa miłości”.

No i stało się. Niby niepozorna zabawa. #ciekniemislinka #zawszechcialatozrobic. Słodki pocałunek z cytryną w ustach, wyjątkowe komplementy, jedzenie banana bez używania rąk, parodiowanie oraz wprowadzenie zamieszania, czyli... namiętny całus Damiana i Moniki! - Dziękuję za wczucie się w swoją rolę - powiedziała mu potem, gdy rozmawiali sam na sam. - Wchodzę do gry - dodała.

No to kto z kim teraz? Ada miała o czym plotkować z Vicky, obserwując zachowanie uczestników. Już nie tylko Mikołaja, Moniki, Damiana i Marietty, ale także Maćka, który szybko wziął sprawy w swoje ręce, otrzymując od Oliwii przyzwolenie. - Robią się takie komedie, że jestem tym przerażona - stwierdziła Ada.

Bartek próbował zdobyć serce Sylwii przez żołądek. Do pomocy namówił kucharza - Dominika, który zgodził się także zostać ich kelnerem. Piękna romantyczna baśń? Księżniczkę do stołu, gdzie czekał książę, przyprowadził paź Maciek. Reakcja? - Nie spodziewałam się ani trochę. Żaden z domowników nic mi nie zdradził - ekscytowała się zaskoczona i trochę zawstydzona niespodzianką dziewczyna. - Czerwienię się - powiedziała.

Poprzeczka powędrowała wysoko, więc Maciek zabrał Oliwię na spacer dookoła... basenu, czyli „jeziora”. - Jestem kreatywny chłopak. Zawsze coś wymyślę - powiedział. Będzie z tego coś poważnego?

Tymczasem w willi pojawiła się nowa dziewczyna, Alex. - Fajna, wesoła, uśmiechnięta - opisał wrażenia Maciek. - Zgrabna, niziutka - ucieszył się Bartek, nawiązując do swojego wzrostu i centymetrów innych pań.

Nagle rozległ się gwizdek i pod dyktando Alex wszyscy zaczęli popisowe skoki do basenu. #sporttozdrowie #sedziakalosz. „Competition” wygrał Mikołaj, a w nagrodę mógł oprowadzić po domu mieszkającą od czternastu lat w Anglii uczestniczkę. Na początek oczywiście sypialnia...

Po ośmiu odcinkach mamy więc siedem dziewczyn i pięciu chłopaków, ale za chwilę to wszystko się zmieni. Do grupy dołączy jeszcze jeden mężczyzna. Kto na tym skorzysta, a kto straci?

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Zobacz także:
„Love Island. Wyspa miłości”, czyli interaktywne reality show
Kto okaże się mistrzem flirtowania i znajdzie miłość?

Komentarze
© Polsat 2020