2019-09-10

„Love Island. Wyspa miłości” - odcinek 7

0

Oliwia już zdecydowała się na nowego partnera. Co zrobi teraz Dominik? Oboje są pewni, że z tego nic nie wyjdzie. Dziewczyna zaczęła kręcić się wokół Maćka, a jej dotychczasowy adorator - odrzucony i zdesperowany - próbuje zagadać do Vicky, którą wcześniej przy całej grupie bardzo źle ocenił. Pozostali uczestnicy „Love Island. Wyspa miłości” także szukają wrażeń.

Mikołaj doskonale wie, że po kompromitującym wieczorze w „Love Island. Wyspa miłości”, gdy opowiadał o swoich łóżkowych ekscesach, jest stracony w oczach wymagającej Moniki. Jego szczere łzy nie pomogły, a brak szacunku do kobiet stał się wystarczająco mocnym argumentem dla dziewczyny. - Cieszę się, że to wyszło i nie miałam czasu się tobą zauroczyć - przyznała.

Z tej sytuacji postanowiła skorzystać Ada. Oczywiście nie przeszkadzało jej to, że Mikołaj już raz ją odrzucił i czekała tylko na odpowiedni moment. Ale czy ta taktyka okaże się skuteczna w tej grze? - Doszliśmy do wniosku, że próbujemy i zobaczymy, w jakim kierunku to pójdzie - stwierdziła. - Wiesz, jak to jest, gdy się już coś ma - przyznała w rozmowie z Bartkiem, zastanawiając się po chwili nad... odbiciem Damiana.

Pamiętacie tę scenę? - Uważam, że jesteś mega fajnym chłopakiem, ale są pewne rzeczy, których nie przeskoczymy - klarowała Dominikowi zdecydowana na zmianę Oliwia.

Po tym, jak dała mu kosza, zaczęła przymilać się do Maćka. Jej dotychczasowy partner nie pozostał dłużny. Postanowił, że spróbuje swoich sił z nową islanderką - Vicky. Po wejściu do willi w bardzo nieprzychylny sposób oceniał jej wygląd, ale najwyraźniej bardzo szybko zmienił zdanie.

W międzyczasie widzowie wysłali Maćka na randkę z nową uczestniczką. - Z grzeczności pójdę - szczerze przyznał chłopak, który miał zupełnie inne plany. - Z Oliwką wolałbym poleżeć - dodał.

- Bardzo przyjemnie mi się z tobą rozmawiało - podsumował Maciek spotkanie przy winie i pysznym jedzeniu. Była chemia? Oboje życzyli sobie powodzenia... W tym czasie reszta grupy świetnie bawiła się w „Kalambury”.

Takiego miejsca bardzo im dotychczas brakowało. Kryjówka stwarza nowe możliwości dla żądnych wrażeń uczestników programu. Sam na sam! #saminareszcie #czasemtakczasemnie. O intymną noc w zamkniętym pokoju rywalizowały dwie pary. Wygrali Damian i Marietta, pokonując w pocałunkowym challenge’u Sylwię i Bartka.

Nic nie jest takie proste, jakby się wydawało. Serce? Rozum? Czym się kierować, żeby osiągnąć swój cel? - Nie da się uszczęśliwić wszystkich. Monika to jest dziewczyna, do której mnie ciągnie - zdradził Damian. - Lubię sobie robić pod górkę. Jestem rozbity - powiedział szczerze Sylwii. Co z tego wyniknie? Będzie dalej z Mariettą?

A tymczasem w Kryjówce...

Które pary przetrwają, a kto będzie musiał budować relację od nowa? Jak zakończą się kolejne przeparowania w programie, gdy pojawią się nowi mieszkańcy willi?

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Zobacz także:
„Love Island. Wyspa miłości”, czyli interaktywne reality show
Kto okaże się mistrzem flirtowania i znajdzie miłość?

Komentarze
© Polsat 2019