2019-09-07

Jaka będzie 12. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

0

Czym zaskoczy nowy sezon rozrywkowego show Telewizji POLSAT? Ewelina Lisowska, Robert Koszucki, Emilia Komarnicka-Klynstra, Kasia Ptasińska, Jeremi Sikorski, Adam Strycharczuk, Ewelina Ruckgaber i Łukasz Zagrobelny - to właśnie ta wspaniała ekipa będzie podbijać serca widzów niesamowitymi metamorfozami. Jak oceniają swoje umiejętności? Czego uczą się na planie programu? Oto kulisy 12. edycji show.

Wszyscy uczestnicy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” otwarcie przyznają, że swoje decyzje o wzięciu udziału w programie konsultowali z koleżankami i kolegami po fachu. Przyjaciele dzielili się z nimi bardzo dobrymi wspomnieniami z planu i prób. - Wszyscy mówili, że jest cudowna ekipa, co jest absolutną prawdą - potwierdziła Kasia Ptasińska. Pomimo wielogodzinnych przygotowań i skomplikowanych metamorfoz, gwiazdy są zadowolone z przebiegu prac nad kolejnymi postaciami. - Tutaj wszyscy dbają o to, żebyśmy mieli dobry humor, żebyśmy byli wyspani, zadowoleni z tego, jak wyglądamy i żeby nasze wykony były dobre - mówiła aktorka w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kasia Ptasińska (@kasiaptasiaptasinska)

Charakteryzacja to jeden z elementów, nad którym pracuje się w trakcie tworzenia danej postaci. - Samo klejenie maski trwa jakieś sześć godzin - przyznała Ewelina Lisowska. Oprócz tego uczestnicy intensywnie trenują swój wokal pod okiem ekspertki Agnieszki Hekiert. - Jest dobra zabawa, ale staram się wyciągać z tego jak najwięcej lekcji. Bardzo mnie cieszy to, że mamy zajęcia wokalne. Mogę rozwijać swoje umiejętności. Wcielając się w każdą z postaci, uczę się zupełnie czegoś innego - powiedziała autorka przebojów „W stronę słońca” i „Nowe horyzonty”. Wtórowała jej gwiazda serialu „Gliniarze”. - Agnieszka jest bardzo konkretnym trenerem. Potrafi mi wytłumaczyć pewne rzeczy w taki sposób, że dość szybko jestem w stanie te uwagi zrealizować - wskazała Ewelina Ruckgaber.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)

Za choreografię z kolei odpowiada niezawodny Krzysztof Adamski. Często taniec jest równie ważnym elementem występu, jak wokal. - Najlepsza rada od Krisa była taka, żebym złapał więcej luzu - zdradził Jeremi Sikorski. Trenerzy uczestników wymagają od nich bardzo dużo skupienia i wytrwałości. Swoimi uwagami nie tylko pomagają doskonale wejść w daną postać, ale także motywują. - Oprócz tego, że są wspaniałymi fachowcami w swoich dziedzinach, to jeszcze są dobrymi duchami, którzy nam podpowiadają: dasz radę! - potwierdziła Emilia Komarnicka-Klynstra.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Przedsmak tego, co będzie się działo podczas 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” można było zobaczyć w trakcie prezentacji jesiennej ramówki Telewizji POLSAT. Łukasz Zagrobelny wcielił się w postać Krzysztofa Krawczyka. Przez dłuższą chwilę publiczność nie mogła rozpoznać, kto kryje się pod maską. To była kapitalna metamorfoza! - W gronie znajomych można się powygłupiać, naśladować różnych wykonawców, ale kiedy robi się to na poważnie, trzeba odrzucić parodiowanie. To jest właśnie ta subtelna różnica, żeby nie parodiować, a jak najbardziej wiarygodnie odtwarzać danego artystę - tłumaczył piosenkarz.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

- Podejrzewam, że czekam na program tak samo, jak fani, którzy go oglądają. Bardzo jestem ciekaw, jak to wygląda, na co mnie stać. To dla mnie duże przeżycie - wyznał Robert Koszucki. W kogo wcielą się gwiazdy? Jak ich poczynania na scenie ocenią wymagający jurorzy?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Oglądaj w IPLA.TV: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Top 10 występów 11. sezonu
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!

Komentarze
© Polsat 2020