2019-09-06

„Pierwsza miłość”: Wielkie powroty po latach!

0

W serialu zobaczymy bohaterów, którzy byli z nim związani od początku. Do Wrocławia powróci między innymi ojciec głównej bohaterki. Dowiemy się, co działo się z Jankiem, gdy nie było go przy córce. Z kolei Marysia odkryje coś, czego wcale się nie spodziewała… Fani już zacierają ręce, bo w hicie Polsatu, który obchodzi swoje 15. urodziny, będzie się działo! Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie?

Do obsady serialu „Pierwsza miłość” dołącza niewidziany od dłuższego czasu Wojciech Dąbrowski. Widzowie Telewizji POLSAT będą mieli okazję sprawdzić, co wydarzyło się w jego życiu przez ten cały czas. Jana Radosza nie było bowiem w najważniejszych chwilach dla córki, takich jak na przykład ślub z Michałem. Ojciec Majki pozna również Melkę, dla której Marysia stworzyła rodzinę zastępczą. Spotka się także ze swoją wnuczką - Julką. Ale to nie wszystko. Radosz skrywa wielką tajemnicę sprzed lat…

Doskonałą wiadomością jest też powrót Teresy. Wszyscy czekali na to bardzo długo i na 15-lecie serialu dostaną taki prezent! Grana przez Ewę Skibińską bohaterka, która była z widzami od pierwszego odcinka, postanowiła w pewnym momencie zmienić diametralnie swoje życie i wyjechała do Indii, jak wówczas twierdziła, na zawsze. Co ją sprowadza do Polski? Jak zareaguje jej rodzina, a w szczególności Kinga, która miała żal do matki o to, że ją zostawiła? Co powie Marek, który musiał zostać sam z ich córką, Danusią? Pytań jest wiele, ale ponowne pojawienie się Żukowskiej z pewnością przyniesie na nie odpowiedzi.

W „Pierwszej miłości” spotkamy się ponownie z Anetą Pałkowską (Maria Pakulnis), która w pierwszych odcinkach była prawdziwym czarnym charakterem. To ona kryła swojego syna, Andrzeja, przed wyjściem na światło dzienne prawdy o wypadku, w którym zginęła Danuta Radosz, matka głównej bohaterki. Przez wiele lat jej postać jednak mocno ewoluowała. Po odejściu Teresy była nawet związana z Markiem Żukowskim, z którym jednak się rozstała. Czy jej obecność znów oznacza kłopoty?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze
© Polsat 2020