2019-09-06

Jeremi Sikorski na weselu w... „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Najmłodszy uczestnik 12. edycji show i jego pierwsza metamorfoza. Mamy wideo! Jeremi Sikorski zmierzył się z postacią lidera popularnej amerykańskiej grupy Maroon 5. Jako Adam Levine zaśpiewał przebój „Sugar”? Jak sobie poradził? Czy mógł liczyć na słodkie reakcje jurorów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Piosenka zyskała popularność przede wszystkim dzięki pomysłowemu teledyskowi, w którym to grupa Maroon 5 zrobiła niespodziankę kilku fanom i pojawiła się na ich weselach. Niespodziewany występ formacji wywoływał u par młodych ogromną radość i łzy wzruszenia. Nie inaczej było podczas wykonania tego utworu w pierwszym odcinku 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Choć Jeremi Sikorski ma dopiero 20 lat, już teraz może pochwalić się solidnym doświadczeniem zawodowym. Jak poradził sobie z wielkim hitem? - Na ucho jest dobrze - skomentował rozbawiony Kacper Kuszewski. Na twarzy Małgorzaty Walewskiej również pojawiło się zadowolenie. Zobaczcie fragment weselnego show Jeremiego w roli Adama Levine'a!

 

Oglądaj cały odcinek:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Tak integrują się uczestnicy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Oni wystąpią w 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Komentarze
© Polsat 2020