2019-09-05

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Ewelina Lisowska jako Rihanna

0

Polska wokalistka w roli charyzmatycznej diwy z Barbadosu. Oglądaj! Oto Ewelina Lisowska w pierwszym tak poważnym wyzwaniu w 12. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak poradziła sobie z wymagającym utworem „Love on the Brain”? Obsesyjna miłość?

Pięć lat temu na kanale YouTube Eweliny Lisowskiej pojawił się cover numeru „Can’t Remember to Forget You”, który w oryginale wykonują Shakira i Rihanna. Wokalistka nie miała jeszcze wtedy pojęcia, że jesienią 2019 roku przyjdzie jej wcielić się w rolę tej drugiej gwiazdy, a wszystko to za sprawą 12. sezonu show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Ewelina Lisowska zaprezentowała słodko-gorzką balladę „Love on the Brain”, podchodzącą z płyty „Anti” z 2016 roku. Utwór doceniony zarówno przez krytyków, jak i fanów światowej gwiazdy, zajął 5. miejsce na prestiżowej liście Billboard 100. W Polsce według rankingu ZPAV był niekwestionowaną „jedynką”.

Rihanna zaśpiewała tę piosenkę na takich imprezach jak MTV Video Music Awards i Billboard Music Awards w 2016 roku. Czy Ewelina Lisowska dorównała tym wykonaniom?

  

Oglądaj cały odcinek:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Tak integrują się uczestnicy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Oni wystąpią w 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Komentarze
© Polsat 2020