2019-09-05

„Rodzicielstwo to najpiękniejsza rzecz na świecie”. A Zuza...

0

Jak zareagowała, gdy Dagmar rozczulał się nad jej macierzyństwem? Jedna z tytułowych „Przyjaciółek” nie radzi sobie z obowiązkami domowymi podczas nieobecności męża. Ciężko jej pogodzić wychowanie Grzesia i Krzysia z pracą w banku. Wszystko robi na „wariackich papierach”. Jak Zuza odniesie się do wywodu byłego asystenta?

Oglądaj serial „Przyjaciółki” online na IPLA.TV.

W związku z podjęciem przez Jaśka pracy w Gdańsku wszystkie codzienne sprawy spadają na Zuzę. Mimo że sama zgodziła się na taki stan rzeczy, nie odnajduje się w nowej sytuacji. Czuje się samotna i bezradna. W dodatku zaniedbuje obowiązki służbowe. Dagmar wypomina jej kolejne spóźnienie.

- Krzysiu płakał, więc go musiałam nieść do klubiku, a Grzesiu wymyślił sobie taką zabawę, że będzie szedł tyłem i wyrżnął w latarnię, więc też go musiałam nieść na rękach i też płakał - tłumaczy zrezygnowana. On jednak nie okazuje żadnego zrozumienia wobec koleżanki z pracy, wręcz jest zachwycony jej obecną sytuacją.

- Ale ja Ci zazdroszczę tego macierzyństwa! Rodzicielstwo to jest najpiękniejsza rzecz na świecie! Stwarzasz nowe życie, kreujesz nowe osobowości, pielęgnujesz je tak dzień po dniu… Kiedy ja się doczekam takiego choćby jednego malutkiego bejbuska? - roztkliwia się Dagmar.

Czy Zuzie uda się pogodzić wychowywanie dzieci z pracą w banku?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020