2019-09-04

„Przyjaciółki”: Czy Inga już zapomniała o Maksie?

0

Dorota wypytując kobietę o byłego partnera, roznieca jej sercowe wspomnienia. Inga nie wie, co dzieje się w jego życiu i bardzo ją to intryguje. Czy to spowoduje, że spróbuje ponownie skontaktować się z mężczyzną? Może to dopiero początek prawdziwego związku, który nie polega tylko na seksie?

Maks w trzynastym sezonie serialu „Przyjaciółki” zdecydowanie zawrócił w głowie Indze. Mimo że ich układ był jasny od samego początku, bo przecież chodziło wyłącznie o seks, to Inga powoli zaczynała się zakochiwać w nowym mężczyźnie. On jednak zupełnie inaczej podchodził do tej relacji. Ostatecznie Gruszewska nie chciała angażować się w związek bez przyszłości i zakończyła tę znajomość.

Mogłoby się wydawać, że ten epizod jest już za nią, ale czy na pewno? Inga wciąż coś czuje do przystojnego lekarza, co wynika z rozmowy z Dorotą, która też ostatnio nie ma szczęścia w miłości.
- O! A co u Maksa? Tego wiesz, od seksu bez zobowiązań? - pyta bez pardonu Dorota i przywołuje w kobiecie wszystkie sercowe wspomnienia.
- A co Ci tak nagle przyszło do głowy? - odpowiada zupełnie zaskoczona Inga, która czuje się wręcz zaatakowana pytaniem koleżanki z pracy.
- No wiesz, Hania chodzi do niego na wolontariat - podpuszcza ją Dorota.

Czy Indze minęła już fascynacja Maksem, czy może to jeszcze nie koniec tej miłosnej przygody? Co postanowi Inga?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

PRZYJACIÓŁKI

Zobacz także:
„Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
„Przyjaciółki”: Stefan Pawłowski dołączył do obsady serialu
Maria Pawłowska jako nowa postać w serialu „Przyjaciółki”

Komentarze
© Polsat 2020