2019-04-30

„Ślad” - odcinek 65: Tajemnicze porwania dziewczyn

0

Z podziemnego parkingu w centrum handlowym zniknęła instruktorka fitness. W trakcie śledztwa detektywi odkrywają, że w ostatnich miesiącach do podobnych porwań dochodziło już kilka razy. Kto za nimi stoi? Czy można łączyć ze sobą te sprawy?

25-letnia Sandra Jakubowska pracowała jako trenerka w jednej z siłowni. Niespodziewane zaginięcie dziewczyny poruszyło całą ekipę CWŚ. Śledczy od razu przystąpili do pracy, żeby jak najszybciej ją odnaleźć.

W trakcie przesłuchania współlokatorka ujawniła, że zachowanie koleżanki budziło niepokój od kilku tygodni. Na jej ciele zauważyła liczne siniaki i zadrapania. Podczas przeszukania w pokoju Sandry znaleziono także drewniany klocek do znanej gry towarzyskiej. Co oznaczał ten nietypowy przedmiot?

W międzyczasie podinspektor Renata Różańska dowiaduje się o sprawie Jagody i Edyty. Okazuje się, że za ich zamordowaniem stał maniak seksualny Franciszek Kolecki, który przed zabójstwem traktował je ze szczególnym okrucieństwem. Gwałciciel zmusił ofiary do piekielnych zabaw. Po tym, jak wpadł w ręce policji, popełnił samobójstwo…

Czyżby morderca miał naśladowcę? Czy śledczym udało się trafić na trop nowego psychopaty?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 65

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 64: Podejrzany przyjaciel szanowanej lekarki
„Ślad” - odcinek 63: Porachunki skłóconych sąsiadów
„Ślad” - odcinek 62: Cicha woda brzegi rwie
„Ślad” - odcinek 61: Mordercze w skutkach schadzki
„Ślad” - odcinek 60: Gwałciciel zabija po latach?

Komentarze
© Polsat 2020