2019-04-20

Katarzyna Dowbor i jej Wielkanoc. Zobacz zdjęcia!

0

Gospodyni programu „Nasz nowy dom” zaprezentowała kilka świątecznych fotek. Katarzyna Dowbor pochwaliła się w mediach społecznościowych przygotowaniami do Wielkanocy. Są jajka, króliczki i inne okolicznościowe ozdoby oraz wiosenne hiacynty i tradycyjna rzeżucha. Ale nie tylko! Jakie komentarze pojawiły się pod zdjęciami?

„Świąteczne porządki już zrobione? Mieszkania udekorowane? A jak idzie Wam z gotowaniem i pieczeniem? Jakie potrawy znajdą się na Waszym wielkanocnym stole?” - zapytała swoich fanów na oficjalnym profilu Katarzyna Dowbor.

Prowadząca „Nasz nowy dom” na odpowiedzi nie musiała długo czekać. „Wygląda cudownie i magicznie. Wprowadza w świąteczny nastrój”, „Piękne dekoracje świąteczne” - odnosili się do fotografii. Na jednej z nich znalazła się również najnowsza książka „Apetyt na życie”, w której Katarzyna Dowbor opowiada o cieple domowego ogniska, przeciwnościach losu oraz poszukiwaniu szczęścia i miłości.

Ikona telewizji chętnie otwiera przed widzami i czytelnikami drzwi do swojej prywatnej posiadłości. Fani ją kochają i w tym szczególnym czasie szczerze opowiadają także o swoich przygotowaniach do Wielkanocy. „Dajemy radę ze wszystkim pani Kasiu. Musi być serniczek, baba, mazurek, no i oczywiście żurek i sałatki”, „Pisanki są, sernik i babka też. Żurek i pieczona biała kiełbasa, chrzan i buraczki. Dekoracje też. Jeszcze tylko sprzątnąć po gotowaniu i można świętować” - pisali obserwujący jej profil, składając przy tym najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Katarzyna Dowbor postanowiła nagrać dla nich kilka słów. Wesołych Świąt!

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Ewa Wachowicz zdradza tajemnice tradycyjnych Świąt
Ola Jordan: Święta muszą być kolorowe jak taniec i życie
„Gliniarze” na Wielkanoc. Jak ważny to dla nich czas?
Świąteczny Poniedziałek z Disneyem w Telewizji POLSAT

Komentarze
© Polsat 2020