2019-04-11

Tomasz Niecik i jego „SuperPies”. A nawet super psy

0

Piosenkarz o swoim yorku o imieniu Szajen, który potrzebował towarzystwa. Gwiazdor disco-polo opowiedział o swoim czworonożnym ulubieńcu i... razem z behawiorystką Anetą Awtorniuk zdecydował się wybrać drugiego psa do domu. Jak im poszło? Na jakiego pupila się zdecydowali i dlaczego? O tym można się przekonać, oglądając program „SuperPies” 13 kwietnia o godz. 17:45 w Telewizji POLSAT.

Pies o imieniu Szajen towarzyszy rodzinie Tomasza Niecika od wielu lat. W rozmowie z IPLA.TV wokalista przyznał, że zwierzak był prezentem dla jego ówczesnej narzeczonej. - Rozmawiałem z teściową. Może strój, może wyjazd, wczasy. Głośno myślałem - mówił w wywiadzie. - Doradzono mi, że moja Luizka jest wrażliwa na punkcie zwierząt, że kocha psy, więc w planach miałem kupić jej jednego. Wtedy yorki były na topie, modne - tłumaczył swoją decyzję.

- Nie ukrywam, że myślałem, że jak kupię jej yorka, to sprawdzę, czy będzie nadawała się do dzieci - mówił żartobliwie muzyk.

Pies jako prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Para jest obecnie małżeństwem i mają dwoje dzieci. A wokalista od dłuższego czasu planował poszukać towarzystwa dla Szajen. W wyborze nowego członka rodziny pomogła mu Aneta Awtoniuk - zwierzęca behawiorystka z programu „SuperPies”.

Czy postawili na czworonoga tej samej rasy? Wybrali szczeniaka czy nieco starszego psa?

Oglądaj w IPLA.TV: Tomasz Niecik o tym, jak przygarnął pierwszego psa

SuperPies w sobotę o godz. 17:45 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Aneta Awtoniuk: Praca behawiorystki to nie fanaberia
„SuperPies”: Agnieszka Włodarczyk gościem programu
Tomasz Niecik powiększa rodzinę. Kto mu pomaga?
Program „SuperPies” w odwiedzinach u braci Mroczków
Aneta Awtoniuk: Trzeba karać za przemoc wobec zwierząt!

Komentarze