2019-04-01

Tomasz Niecik powiększa rodzinę. Kto mu pomaga?

0

Gwiazda disco polo postanowiła zmienić swoje życie. I nie tylko swoje! Przy okazji odmienia także los bezpańskiego pieska. Piosenkarz zamierza bowiem adoptować czworonoga. A właściwego wyboru pomaga mu dokonać Aneta Awtoniuk. Wszystko można zobaczyć w jednym z odcinków programu „SuperPies”. Emisja w sobotę 13 kwietnie o godz. 17:45 w Telewizji POLSAT.

Wokalista ma już wspaniałą żonę, dwoje dzieci i psa. Od dłuższego czasu pragnie jednak tego, by w ich domu pojawił się jeszcze jeden czworonożny przyjaciel rodziny. Decyzja jest trudna i poważna, więc powinna być dobrze przemyślana. Dlatego Tomasz zdecydował się poprosić o pomoc specjalistkę w tym temacie - Anetę Awtoniuk. Zwierzęca behawiorystka w programie „SuperPies” pomoże wybrać piosenkarzowi i jego rodzinie odpowiedniego towarzysza dla ich yorka. Czy będzie to szczeniak? A może trochę starszy pies, który ma już ukształtowany charakter i swoje nawyki?

Celem programu „SuperPies” emitowanego na antenie Telewizji POLSAT jest uświadomienie opiekunom, jak prawidłowo zajmować się psem. Aby w pełni i odpowiedzialnie troszczyć się o dobrostan swojego czworonoga, należy zadbać o spełnienie jego pięciu podstawowych potrzeb, do których zaliczają się: właściwe odżywianie, zdrowie, aktywność fizyczna, stymulacja intelektualna i poczucie bezpieczeństwa.

Tytułowy „SuperPies” to przede wszystkim pupil zdrowy i szczęśliwy. Natura psa jest złożona. Zaniedbane pewnych jej aspektów prędzej czy później da o sobie znać w postaci kłopotów zdrowotnych czy wychowawczych. Prowadząca poradnik „SuperPies” Aneta Awtoniuk wspiera opiekunów w rozwiązywaniu codziennych problemów ze zwierzakami, a program powstaje przy wsparciu marek Pedigree i Bayer.

Emisja odcinka z udziałem Tomasza Niecika już 13 kwietnia!

SuperPies w sobotę o godz. 17:45 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Program „SuperPies” w odwiedzinach u braci Mroczków
Aneta Awtoniuk: Trzeba karać za przemoc wobec zwierząt!

Komentarze
© Polsat 2020