2019-04-09

Fanka oświadczyła się Qczajowi! Już za nim tęsknią!

0

Trener fitness nadal może liczyć na wielkie wsparcie „fit-larw” i „ukochanek”. Ku ich rozpaczy Qczaj pożegnał się już z „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, ale miłość do charyzmatycznego motywatora kwitnie. Jedna z wielbicielek Daniela postanowiła mu się nawet oświadczyć! I to przez internet! Co on na to? Jak będzie wspominał udział w tanecznym show?

Podczas live czat z parą, tuż po zakończeniu szóstego odcinka show, Qczaj i Paulina Biernat dziękowali za tysiące ciepłych wiadomości, które otrzymywali od widzów i internautów. Fani, a przede wszystkim fanki odwdzięczyły się tym samym. Jedna zaproponowała uczestnikowi programu małżeństwo, inna poprosiła, aby para ją zaadoptowała! Sympatycy mogą być spokojni. Mimo rozstania z show Qczaj i Paulina zamierzają dalej razem pracować. - To się nie kończy. To się dopiero zaczyna! Już planujemy wspólny projekt. Oboje jesteśmy coachami i chcemy motywować i pomagać ludziom - opowiadał trener.

Gołym okiem widać, że długie godziny spędzone na treningach przerodziły się w prawdziwą przyjaźń. Tym bardziej że para mieszka w tym samym bloku, a nawet w tej samej klatce. - Bardzo dużo się w tym programie nauczyłem. Oczywiście czasem się na siebie złościliśmy, ale zawsze mogliśmy na siebie liczyć. Kiedy zdrowie odmawiało mi posłuszeństwa, Paulina bardzo mi pomagała, nawet rano pukała do moich drzwi i dawała mi leki - powiedział Qczaj. - On jeszcze tego nie wie, ale ja wiem, że szybko się za mną stęskni - śmiała się tancerka.

Qczaj nigdy nie ukrywał, że ma za sobą bardzo trudne dzieciństwo i traumatyczne przeżycia czasem jeszcze do niego wracają. Okazuje się, że i w tej sytuacji mógł liczyć na pomoc Pauliny, która z wykształcenia jest psychologiem. - Ciężko znoszę stres. Paulinka dała mi mnóstwo wskazówek, jak mam nad sobą pracować - zdradził trener. Odniósł się także do pojawiających się czasem głosów krytyki. - Ten program wymaga wytrzymałości psychicznej. Podczas odcinków na żywo targają nami wielkie emocje. Niech ci, którzy krytykują, spróbują przygotować w ciągu kilku dni taniec, wystąpią przed prawie trzema milionami ludzi i wtedy porozmawiamy - powiedział bez ogródek.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Idziesz... Przewracasz się... myślisz że się nie dźwigniesz, czujesz, że nie zasługujesz, że ten stan to jedyny na który cię stać... Wtedy pojawia się ona - nadzieja, siła która jest w Tobie. To siła która też się boi, która płacze i cierpi bo zna najciemniejsze zakamarki twojego życia... To ona zna twój wstyd... To ona patrzy gdy ty nie możesz patrzeć na siebie... i patrzy najpiękniejszymi oczami - Twoimi. Ta właśnie siła, która od zawsze była z tobą która kształtowała się od najmłodszych lat pomaga ci przetrwać. Właśnie o tej sile chcieliśmy opowiedzieć naszym ostatnim tańcem. Udało się! Czuję się spełniony, bo byłem wierny sobie i swoim zasadom. Razem z @paula_biernat chcieliśmy dzielić się prawdziwymi emocjami i tym co jest w nas, a nie tym co się sprzeda i wiem, że Wy to doceniacie za co Wam dziękujemy❤️ Dziękujemy, że w Nas wierzyliście, że byliście wyrozumiali gdy będąc na sali tanecznej nie mogłem być tu z Wami na 100%. Kochom Was moje Ukochanki i Ukochańce❤️ Paulinko, dziękuję Ci że pojawiłaś się w moim życiu i sory, ale nie pozwolę Ci się z niego wymiksować ❤️😂 Nauczyłaś mnie słuchać siebie, wyć (mantr) i dzielenia się jedzeniem (no dobra ino z Tobą się dzielę😂) Dziękuję @katarzyna_mieczkowska za tą piękną choreografię i zasianie we mnie miłości do tańca współczesnego, wiem że to dopiero początek 🥰 @kasia_deren Kasiu - aniele zaśpiewałaś to najpiękniej! Myślę, że musimy nagrać cover tej piosenki i wszystkie moje Ukochanki to usłyszą☺️ Michałkowi, dziękuje za to jak mnie wzruszył i przypomniał, że każdy z nas miał kiedyś te 8lat❤️ @tanieczgwiazdami @polsatofficial dziękuję za tę szansę i emocje💛 Pożegnałem się z programem, ale z Wami się nie żegnam😁 Nowe projekty i pomysły już na dniach ujrzą światło dzienne🥰 Dźigamy rzyć! Razem się dosłownie dźwigniemy! Ukochuje i dziękuje! A teraz se ide odpocząć bo emocji kruca fuks było dużo... Daniel Józek Qczaj #inotańcz #ukochojsie #inowytrwaj #qczaj #

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

Na szczęście dla Qczaja jego występy u boku Pauliny głównie wzbudzały sympatię, a walc wiedeński, który zaprezentowali w piątym odcinku, zachwycił nie tylko jurorów, ale i całą Polskę. Co przygotują na finałowy odcinek, podczas którego na parkiecie zobaczymy wszystkie pary tej edycji? Tego dowiemy się 17 maja.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Pomóżmy Joannie Mazur! Apel jurorów „Tańca z Gwiazdami”
To ich ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Pełen wspomnień!
Iwona Pavlović: Zapomniałam, że jestem Czarną Mambą!
„Taniec z Gwiazdami”: Bajkowe pożegnanie z kolejną parą
Usłyszeli „arrivederci” i odpadli z „Tańca z Gwiazdami”
Dla nich to koniec przygody z „Tańcem z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” już bez dwóch pierwszych gwiazd

Komentarze
© Polsat 2020