2019-04-04

Kwiecień w Polsat Games pełen esportowych emocji!

Oglądaj League of Legends European Championship oraz European Masters 2019. W piątek 5 kwietnia oraz sobotę 6 kwietnia poznamy pierwsze rozstrzygnięcia w prestiżowym LEC. Od poniedziałku 8 kwietnia startują rozgrywki EU Masters, w których zobaczymy dwie najlepsze drużyny pierwszego sezonu Ultraligi - oficjalnej ligi regionalnej League of Legends. Transmisje na antenie Polsat Games oraz w internecie.

Wiosenny sezon LEC 2019 wkracza w decydującą fazę. Fani LoL-a emocjonują się zmaganiami play-off. W piątek 5 kwietnia o godz. 17:45 w Polsat Games czeka nas starcie zwycięzców rundy pierwszej - Fnatic vs Splyce. Dzień później, w sobotę 6 kwietnia, zobaczymy mecz, którego stawką będzie bezpośredni awans do finału. Zmierzą się w nim G2 Esports i Origen, odpowiednio pierwsza i druga drużyna fazy zasadniczej. Przegrany tego spotkania będzie miał jeszcze jedną szansę do awansu tydzień później w półfinale, w którym zmierzy się ze zwycięzcą potyczki pomiędzy Fnatic i Splyce. Transmisja sobotniego meczu od godz. 16:45 na antenie Polsat Games.

To jednak nie koniec emocji związanych z League of Legends. W kwietniu na antenie Polsat Games zobaczymy również rozgrywki European Masters 2019, w których wystąpią dwie najlepsze drużyny Ultraligi. Rogue Esports Club, jako zwycięzca pierwszego sezonu polskiej ligi LoL-a, rozpocznie swoje zmagania od fazy grupowej EU Masters. W tych europejskich rozgrywkach rywalizuje 16 drużyn, 13 z nich to zwycięzcy lig regionalnych League of Legends. O pozostałe 3 miejsca w fazie grupowej zmierzą się zespoły, które w swoich ligach zajęły drugie miejsce, wśród nich devils.one z polskiej Ultraligi. Transmisja rundy wstępnej, w tym meczów devils.one, od 8 do 11 kwietnia od godz. 17:45 na antenie Polsat Games. Transmisja fazy grupowej tydzień później również od godz. 17:45. Mecze EU Masters, oprócz stałego składu ekspertów, skomentują Filip „Testree” Mątowski i Fryderyk „Veggie” Kozioł.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Zobacz także:
„Faux Paux” w Polsat Games. Poznajcie prowadzących!
Radek Nałęcz naczelnym Polsat Games. Co wiosną na antenie?
Rusza Ekstraklasa Games! Transmisja w Polsat Games
Polsat Games został oficjalnym partnerem Riot Games