2019-03-13

Inga na randce z Maksem. Będą mieli „układ dla seksu”?

0

Czy bohaterka serialu „Przyjaciółki” przystanie na propozycję mężczyzny? Dla kobiety będzie to całkiem nowa sytuacja w życiu. On - bezpośredni i pewien, czego chce. Ona natomiast jest nieco zagubiona, bo nigdy coś podobnego jej nie spotkało. Czy dziewczyna zdecyduje się na tego typu relację?

Inga w końcu spotyka się z Maksem, z którym wcześniej umówiona randka nie doszła do skutku. Para nawiązała kontakt na portalu randkowym, a Maks od razu zaproponował Indze prosty układ - „przyjaciele z korzyściami”. - Pewnie cię zaskoczyło, że tak bezpośrednio zaproponowałem „friends with benefits”? - pyta Ingę. - Jestem na takim etapie w życiu, że nie chcę związku, ale nie chcę też kłamać - dodaje wprost Maks.

Co na to Inga? Jakie wrażenie zrobił na niej mężczyzna? - Wiesz, po polsku brzmi to mniej elegancko. Układ dla seksu? - szepcze skrępowana Inga. Maks jest jednak bardzo przystojny i wpada jej w oko. Inga zaczyna na poważnie rozważać wejście w relację bez zobowiązań, którą jej proponuje. - W sumie to jest w porządku. Faceci robią obiecanki cacanki, a później tak naprawdę wiadomo, że o jedno im chodzi - kwituje bohaterka.

Czy Inga, która wpadła w wir randek, zdecyduje się na taki układ? Czy kobieta będzie w stanie przystać na dotychczas nietypowe dla niej warunki znajomości?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 149

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Anita Sokołowska: Zawsze warto pomagać innym
„Przyjaciółki”: Zuza i Janek wreszcie w podróży poślubnej!
„Przyjaciółki” od 28 lutego w Polsacie. Są nowi aktorzy!

Komentarze
© Polsat 2020