2019-03-03

Robert Motyka w nowym serialu Czwórki „Nokaut”

0

Współtwórca i jeden z filarów kabaretu Paranienormalni nokautuje humorem! Nowa produkcja komediowa w rozrywkowym katalogu stacji. A w niej czołowy polski satyryk, bo dobrej zabawy nigdy za wiele. „Nokaut” od 5 marca we wtorki o godz. 21:00 w Czwórce.

W serialu o perypetiach pracowników firmy telemarketingowej i ich klientów Robert Motyka razem z Bogusławem Kudłkiem tworzą duet niewydarzonych fachowców odpowiedzialnych za niekończący się remont w siedzibie korporacji. W ich wydaniu polega on głównie na umiejętnie maskowanym obijaniu się, z przerwami na budowlaną aktywność powodującą więcej szkód niż pożądanych efektów.

Robert Motyka gra Pięknego Marka, zatrudnionego do pomocy przez swojego szwagra, Wacka. Kierownika Wacka Marek traktuje jak przewodnika duchowego. W końcu to on załatwił mu tę robotę. Daje się więc demoralizować Wackowi i uczy się od niego lenistwa. A Marek jest absolutnie bezrefleksyjnie głupi i jednocześnie ujmujący. Najważniejsze jest dla niego to, by być fajnym, a przede wszystkim fajnie wyglądać. Kobiety do niego wzdychają, a w facetach powoduje kompleksy.

„Nokaut” od 5 marca we wtorki o godz. 21:00 w Czwórce.

Zobacz także:
Nowe sezony serialowych hitów Czwórki od 4 marca
Drugi sezon „Gwiazd Kabaretu” od 1 marca w Czwórce
Serial komediowy „Nokaut” od 5 marca w Czwórce
Paweł Orleański z nowym „Galileo” od 2 marca w Czwórce
Rekordowe wyniki w paśmie serialowych hitów Czwórki
Wzruszający finał serialu „Policjantki i Policjanci”
Ponad milion widzów w finale pierwszej serii „Septagon”
Blisko milion widzów „Gwiazd Kabaretu” w Czwórce

Komentarze
© Polsat 2020