2018-11-29

Wzruszający finał serialu „Policjantki i Policjanci”

0

Wyjątkowe zakończenie 9. sezonu w odcinku specjalnym 30 listopada w Czwórce. Po wypadkach, jakie wstrząsnęły losami bohaterów serialu „Policjantki i Policjanci”, z zupełnie innej perspektywy jeszcze raz spojrzymy na wydarzenia z przeszłości…

Wyjątkowe zakończenie dziewiątego sezonu w odcinku specjalnym 30 listopada w Czwórce. Po wypadkach, jakie wstrząsnęły losami bohaterów serialu „Policjantki i Policjanci”, z zupełnie innej perspektywy jeszcze raz spojrzymy na wydarzenia z przeszłości… Czasem niefortunne zdarzenia okazują się początkiem czegoś wspaniałego, czasem zamknięta przeszłość daje o sobie znać w najmniej spodziewanym momencie, a czasem zwykłe nieporozumienia rozdzielają kochających się ludzi. Czy potrafimy rozpoznać chwile, które z perspektywy czasu okażą się dla nas najważniejsze?

Czy warto cierpliwie czekać na swoją szansę, czy lepiej dać się ponieść uczuciom i zaryzykować, stawiając wszystko na jedną kartę?

Czy Białach popełnił błąd trzymając się swoich zasad? Czy powinien walczyć z Borysem jego metodami, gdy ten jak cień krążył wokół niego i kobiet, z którymi tak wiele Mikołaja łączyło - Oli i Karoliny?

Ostatni odcinek sezonu przyniesie wiele wzruszeń!

Finał serialu Policjantki i Policjanci w piątek 30 listopada o godz. 19:00 w Czwórce.

Zobacz także:
Seksowna Katarzyna Skrzynecka w finale „Oko za oko”
Ponad milion widzów w finale pierwszej serii „Septagon”
Blisko milion widzów „Gwiazd Kabaretu” w Czwórce

Komentarze