2018-11-28

Seksowna Katarzyna Skrzynecka w finale „Oko za oko”

0

Na koniec sezonu nie zabraknie zwrotów akcji - od romantycznych po dramatyczne. W środę 28 listopada i czwartek 29 listopada o godz. 21:00 w Czwórce ostatnie odcinki „Oko za oko”. Bohaterki serialu po raz kolejny wezmą sprawy w swoje ręce. Co się wydarzy?

Zuza (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) obmyśli sprytny miłosny fortel, Anna (Dominika Łakomska) podejmie spore ryzyko zdobywając dowody przeciwko wrogom Maćka (Łukasz Konopka), do akcji wkroczy też seksowna Grażyna (Katarzyna Skrzynecka), która uwodzić będzie - po raz pierwszy onieśmielonego - Konstantego (Maciej Kosmala), pomoże też pokrzyżować szyki groźnemu przestępcy. Przed trudną decyzją stanie także Iza (Kaja Walden), którą odwiedzi jej narzeczony (Przemysław Cypryański).

Gdy Anna i Maciej znów się do siebie zbliżają, pętla intrygi Zakrzewskiego-Witta (Arkadiusz Brykalski) przeciwko prokuratorowi Wysockiemu zaciska się coraz ciaśniej. Wysoccy - po rozwodzie skłóceni małżonkowie i przeciwnicy na sali sądowej - ostatnio coraz częściej występują jako sojusznicy, szczególnie gdy w grę wchodzi dobro ich dzieci.

Zuza i Franek (Bartosz Pytka) nie tracą nadziei, że rodzice mogą być jeszcze razem i przeprowadzają pewien nadspodziewanie skuteczny tajny plan. Czy jednak znajdzie on szczęśliwy finał, gdy wrogowie Wysockich nasilą swoje bezpardonowe działania?

Czy współpracownicy Wysockich - mecenas Konstanty Litwicki i prokurator Izabella Gryc - między którymi iskrzy od pierwszego spotkania, w końcu zostaną parą? Czy na przeszkodzie stanie im narzeczony Izy - Michał lub seksowna matka kolegi Kostka - Grażyna?

Odcinek 17 (środa, godz. 21:00)
Natalia (Weronika Jaskółka) - po tym jak szantażem została przez „Bulteriera” zmuszona do pomocy we włamaniu do mieszkania Maćka - odnajduje Zakrzewskiego-Witta i próbuje wymóc na nim, żeby zostawił Macieja w spokoju. Niestety sytuacja przybiera niebezpieczny dla niej obrót. Prokurator Wilk (Andrzej Musiał) - wspólnie z „Bulterierem” - zastawia na Wysockiego pułapkę…

Franek i Zuza planują niespodziankę dla Anny z okazji jej 40. urodzin. Dzięki sprytnemu podstępowi Zuzi na miejscu, gdzie miał odbyć się urodzinowy piknik, czeka romantyczna kolacja z muzyką, a zamiast Trenera zjawia się Maciek. To nie koniec niespodzianek dla Anny. Udręka lekcji tanga, której ostatnio poddawał się prokurator Wysocki, teraz spektakularnie procentuje. Atmosfera wieczoru sprzyja odżywającym uczuciom, ale imprezę psuje nieoczekiwany gość.

Tymczasem Kostek, który niedawno zamieszkał u swojego kolegi Romana, zalicza „bliskie spotkanie” z jego seksowną matką Grażyną. Do Izy z kolei przyjeżdża niezapowiedziany i niezbyt chętnie przez nią witany… narzeczony Michał, z którym pani prokurator jest zaręczona już od pięciu lat.

Odcinek 18 (czwartek, godz. 21:00)
Finał wieczoru urodzinowego Anny okazuje się dla Maćka koszmarem. Aresztowany pod zarzutem zabójstwa prokurator Wysocki trafia do jednej celi z brutalnym gangsterem, Aleksem. Tymczasem prokurator Wilk kolejny raz spotyka się z „Motylem” - bandytą, który zgodził się zeznawać przeciwko Wysockiemu.

Anna odwiedza byłego męża w areszcie jako jego adwokat. Maćkowi potajemnie udaje się przekazać jej wskazówki, jak odnaleźć jednego z jego informatorów, Gąsowicza, posiadającego dowody, dzięki którym Zakrzewski-Witt i „Bulterier” mogą kolejne lata spędzić w więzieniu. By skontaktować się z Gąsowiczem, Anna będzie musiała przejść radykalną metamorfozę oraz skorzystać z pomocy Trenera i Detektywa.

Nakłonienie informatora na spotkanie również nie okaże się proste. Gąsowicz boi się o swoje życie - trwa polowanie na każdego, kto zetknął się ze sprawą, za którą stoi Zakrzewski-Witt i ludzie z nim związani - i ostrzega Annę, jak bardzo sama się naraża. Anna próbuje zgubić depczącego jej cały czas po piętach „Bulteriera”.

Czy ukryte aktorskie talenty Grażyny i Romana pomogą Annie uciec przed prześladowcą? Czy Wysocka zdobędzie potrzebne dowody? Czy szpiegująca ją Ada pokrzyżuje jej plany? Czy Annie uda się uratować Maćka znajdującego się w śmiertelnym niebezpieczeństwie?

Zobacz także:
„Oko za oko”: Morderca nastolatek i... męskie tango
„Oko za oko”: Prokurator w miłosnych sidłach, zemsta i...
Dariusz Kordek w obsadzie serialu „Oko za oko”
Dramatyczny obrót wydarzeń w serialu „Oko za oko”
„Oko za oko” od 3 października w Czwórce

Komentarze
© Polsat 2020