2018-12-07

Rekordowe wyniki w paśmie serialowych hitów Czwórki

0

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” oraz „Policjantki i Policjanci” po udanej jesieni. Pierwszy z seriali może pochwalić się najlepszym sezonem od początku emisji. Drugi także zanotował znakomite rezultaty. Dziękujemy wiernym fanom i… do zobaczenia wiosną w Czwórce!

Piątą serię „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” średnio oglądało 1,87 mln widzów przy udziałach w rynku sięgających 12,2% (SHR All 4+), co zapewniło Czwórce pozycję wicelidera rynku w paśmie o godz. 20:00 od poniedziałku do czwartku. W grupie komercyjnej udziały „Sprawiedliwych…” wyniosły 10,6%.

Rekordową w historii serialu widownię - 2,25 mln osób - odnotował odcinek wyemitowany 19 listopada, a jego udziały w rynku wyniosły 14,3% oraz 12,3% w grupie komercyjnej.

Tuż za tą produkcją plasował się serial „Policjantki i Policjanci”. Dziewiąty już sezon, emitowany w stałym paśmie o godz. 19:00 od poniedziałku do piątku, śledziło średnio 1,73 mln widzów, co przełożyło się na udziały sięgające 12,5% (SHR All 4+) oraz blisko 9,5% w grupie komercyjnej. W obu grupach w czasie emisji serialu Czwórka była trzecią najchętniej oglądaną telewizją w Polsce.

Wiosną Czwórka wyemituje kolejne sezony obu hitów produkowanych przez ATM Grupę.

Zobacz także:
Wzruszający finał serialu „Policjantki i Policjanci”
Seksowna Katarzyna Skrzynecka w finale „Oko za oko”
Ponad milion widzów w finale pierwszej serii „Septagon”
Blisko milion widzów „Gwiazd Kabaretu” w Czwórce

Komentarze