2019-02-14

Co mówią o miłości bohaterowie „Świata według Kiepskich”?

0

Aktorzy kultowego serialu otworzyli serce dla POLSAT.PL i IPLA.TV. Anna Ilczuk, Dariusz Gnatowski oraz Basia Mularczyk opowiadają, czym dla nich są uczucia i dlaczego w ich życiu tak ważna jest miłość. Jak spędzają walentynki?

Dzień zakochanych to święto, którego popularność w Polsce z roku na rok rośnie. Jednak w życiu artysty - jak mówi Anna Ilczuk - trudno o wolny dzień, by kultywować tę nową tradycję. - To jest tak, jak zadaje się aktorom pytanie o Sylwestra. Spojrzałam na swój kalendarz i okazało się, że w walentynki pracuję dwanaście godzin - powiedziała, śmiejąc się serialowa Jolasia.

Dariusz Gnatowski natomiast uważa, że takie dni to doskonała okazja, by przypomnieć sobie o rzeczach, które powinny być codziennością. - Cieszę się, że jest takie święto, żeby ci, którzy się kochają, mogli sobie o tym przypomnieć, podarować sobie serce - mówił serialowy sąsiad rodziny Kiepskich. - Tak naprawdę powinni jednak pamiętać o tym sercu każdego dnia - podsumował aktor, który wciela się w Arnolda Boczka.

Podobnego zdania jest odtwórczyni roli Mariolki Kiepskiej, Basia Mularczyk. - Walentynki nie tylko w jeden dzień. Jeśli się znajdzie tę jedną osobę na całe życie, z którą można to święto spędzać każdego dnia, to wtedy jest super - stwierdziła.

Anna Ilczuk zwróciła uwagę na jeszcze jedną kwestię, o której według niej warto pamiętać na co dzień. - Miłość to szacunek do wszystkiego, co żyje: do przyrody, do zwierząt. - wymieniła. Dodała też żartobliwie, że kochać trzeba również każdego człowieka. - To także szacunek do ludzi, z którymi się często nie zgadzam, albo do takich, których nie lubię, bo są głupi - zażartowała aktorka.

Czy w najnowszym sezonie „Świata według Kiepskich” bohaterów czeka wiele miłosnych wzruszeń? O tym przekonamy się w najnowszym sezonie serialu, który zobaczymy wiosną na antenie Telewizji POLSAT.

Oglądaj w IPLA.TV: Walentynki według Kiepskich

Świat według Kiepskich od środy 6 marca o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich”: To już 20 lat! Co w nowym sezonie?
Widzowie ją pokochali! Jaka jest Jolasia Kiepska?
„Świat według Kiepskich”: Ela Romanowska jako Gesslerowa
„Świat według Kiepskich”: Halinka chce rozwodu!

Komentarze
© Polsat 2020