2018-10-31

„Świat według Kiepskich”: Ela Romanowska jako Gesslerowa

0

Przy ulicy Ćwiartki 3/4 szykuje się prawdziwa kuchenna rewolucja! Do akcji wkracza sama Gesslerowa, która oceni kulinarne umiejętności Halinki Kiepskiej. Czy potrawy serwowane w jej mieszkaniu będą smakowały gastronomicznej celebrytce?

Prezes Kozłowski uświadamia Ferdka w kwestii przekraczania norm zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Zbulwersowany Kiepski postanawia zaalarmować społeczeństwo i rozpocząć akcję, która pozwoli ocenić skalę zanieczyszczeń i określić przyczynę zjawiska. Zmiany  zaczyna wprowadzać od własnego mieszkania. Na początek karci żonę za gotowanie niezgodne z prawidłami zdrowego odżywiania. Halinka, broniąc się przed atakami męża, nieopatrznie wzywa znaną na całą Polskę kuchmistrzynię, która ku zdziwieniu wszystkich pojawia się w mieszkaniu Kiepskich.

Rewolucja Gesslerowej nie przypadnie do gustu domownikom. Kulinarna celebrytka oświadczy bowiem, że od jedzenia Halinki można się pochorować. Do tego zgani lokatorów za brud w mieszkaniu. Załamana Kiepska straci wiarę we własne umiejętności. Winą za zamieszanie obarczy męża... Co z tego wyniknie?

W roli Gesslerowej wystąpiła Elżbieta Romanowska, którą widzowie Polsatu znają m.in. z seriali „Pierwsza miłość”, „W rytmie serca” czy show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

„Świat według Kiepskich” w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich”: Mariolka wychodzi za mąż!
Weronika Książkiewicz w „Świecie według Kiepskich”
Michał Koterski zagra w serialu „Świat według Kiepskich”
„Świat według Kiepskich”: Jakie będą nowe odcinki?
Michał Koterski: To był najlepszy rok w moim życiu
Michał Koterski o „Kaśce” z serialu „Pierwsza miłość”
Którędy wiedzie droga do serca Halinki Kiepskiej?
Andrzej Gałła: Spotkałem takich jak prezes Kozłowski
Bartosz Żukowski ceni w aktorstwie uczciwość
Halinka Kiepska: Potrafimy bawić się w pracy
Renata Pałys: Paździochowa moją sąsiadką? Nigdy!
Ile z Basi jest w Marioli? 18 lat z „Kiepskimi”!

Komentarze
© Polsat 2020