2019-02-13

„Świat według Kiepskich”: To już 20 lat! Co w nowym sezonie?

0

Jakie niespodzianki czekają wiosną na Ferdka, Halinkę, Paździocha i Boczka? Od 6 marca nowe odcinki serialu, który przez ostatnie dwie dekady towarzyszył Polakom i dorobił się miana: kultowy. Co wydarzy się w tym sezonie? Czym zaskoczą, a czym rozbawią swoich fanów mieszkańcy kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4?

„Świat według Kiepskich” jest najdłużej emitowanym serialem na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek widzowie obejrzeli 16 marca 1999 roku. Od tamtej pory produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego! Perypetie mieszkańców osiedla Kosmonautów pełne są szalonych pomysłów, komicznych i abstrakcyjnych sytuacji, a przede wszystkim solidnej dawki humoru.

W premierowych odcinkach Ferdek ma namówić Halinkę do podróży w alternatywną rzeczywistość, a w rodzinie Paździochów podobno pojawi się nowy członek rodziny. Będzie to dotychczas nieznany syn Paździocha - Janusz Marian Paździoch (w tej roli Sławomir Szczęśniak). Obecność potomka Mariana zwiastuje nowe przygody w kultowej kamienicy. Syn Paździocha zamiast z ojcem, bardzo dobrze zacznie dogadywać się z Heleną. Pojawienie się Janusza rozpocznie też spekulacje na temat testamentu Paździocha. Swoje trzy grosze dołoży Kiepski, który nie zamierza spoufalać się z nowym sąsiadem. Czy syn okaże się kopią tatusia również pod względem charakteru?

Zmiany czekają również rodzinę Kiepskich. Halina postanowi raz na zawsze rozprawić się z nieróbstwem Ferdka. Przyjrzy się aktywnościom małżonka i dojdzie do zaskakujących wniosków. Wejdzie bowiem w posiadanie dowodów rzeczowych potwierdzających niewierność Kiepskiego. Zrozpaczona kobieta postanowi skontaktować się z adwokatem w celu omówienia warunków rozwodu. Czy to koniec jednego z najtrwalszych małżeństw w historii polskich seriali?

Jolasię i Waldusia również czeka wiele niezwykłych perypetii. Oburzona brakiem ambicji małżonka dziewczyna postawi mu ultimatum. Przyparty do muru małżonek będzie rozpaczliwie poszukiwał nowego pomysłu na życie. Z kolei synowa Ferdka zapragnie zostać modową youtuberką. Jolasia nie będzie jednak potrafiła poradzić sobie z krytyką ze strony otoczenia. Na pomoc ukochanej ruszy Walduś wspólnie z Mariolką i Kopernikiem. W premierowych odcinkach będziemy również świadkami nauki języków obcych przez Boczka. Zanosi się na masę przedniej zabawy!

Producentem „Świata według Kiepskich” jest ATM GRUPA S.A. Serial reżyseruje Adek Drabiński, za scenariusz odpowiadają: Aleksander Sobiszewski oraz Katarzyna Sobiszewska.

Oglądaj w IPLA.TV: Aktorzy "Świata według Kiepskich" o nowym sezonie!

Świat według Kiepskich od środy 6 marca o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Widzowie ją pokochali! Jaka jest Jolasia Kiepska?
„Świat według Kiepskich”: Ela Romanowska jako Gesslerowa
„Świat według Kiepskich”: Halinka chce rozwodu!

Komentarze
© Polsat 2020