2019-01-12

Nowy serial i nowe życie Julii Wieniawy. Co wiemy?

0

- Moja bohaterka od początku miała pod górkę - mówi aktorka. Kim jest Ada, najmłodsza z głównych postaci „Zawsze warto”? Co Julia Wieniawa powiedziała o swojej roli w nowym serialu Telewizji POLSAT?

- Ada to młoda, piękna i fajna dziewczyna. Jednak tylko z pozoru... Wychowała się w domu dziecka, później wpadła w towarzystwo wręcz przestępcze. Bardzo młodo zaszła w ciążę, a facet zostawił ją z dzieckiem i gigantycznymi długami - opowiada Julia Wieniawa w rozmowie z IPLA.TV. - Nie radziła sobie i w efekcie dziecko przekazano rodzinie zastępczej. Wtedy zostaje tak zwaną dziewczyną do towarzystwa, bo tylko w ten sposób była w stanie szybko zarobić pieniądze. Ale oczywiście to jej nie satysfakcjonuje - charakteryzuje swoją postać aktorka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Konferencja prasowa naszego nowego serialu @zawszewartopolsat 💗 Już nie mogę się doczekać pierwszego odcinka!

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Scenariusz „Zawsze warto” osnuty jest wokół losów trzech kobiet: prawniczki, gospodyni domowej i dziewczyny do towarzystwa. Panie poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Trzy życia. Trzy tajemnice. Trzy nierozwiązywalne problemy. Zwłaszcza, kiedy walczy się samemu. Ale kiedy trzy nitki się przeplatają, mogą dać początek nowej tkaninie. A nawet nowemu życiu. Mimo, że czasem trudno uwierzyć, że kiedyś będzie jeszcze dobrze, to zawsze warto próbować odbić się od dna, poszukać nowej drogi, znaleźć nową miłość. Zawsze warto pokazać światu, że stać nas na bunt, na to, aby wyjść z kąta i zawalczyć o siebie - o swoją indywidualność, rodzinę, szczęście i prawo do mówienia „nie”.

- To serial o przyjaźni damsko-damskiej, ale nie jest to serial feministyczny. W scenariuszu są ciekawe, męskie role. W „Zawsze warto” poruszamy tematy tabu, które do tej pory niechętnie pojawiały się na ekranach - podkreśla Julia Wieniawa. Obok Ady głównymi bohaterkami są także Marta i Dorota. Czym wyróżnia się na ich tle? - To silna osobowość. Najbardziej energiczna. Bardzo barwna i złożona - mówi o swojej postaci jedna z trzech kluczowych aktorek nowej produkcji Polsatu.

W życiu prywatnym cieszącej się rosnącą popularnością gwiazdy doszło niedawno do poważnych zmian. Media donosiły o jej rozstaniu z aktorem Antkiem Królikowskim. Para gościła w pierwszym sezonie „The Story Of My Life. Historia naszego życia”, gdzie byli najmłodszymi gośćmi Katarzyny Montgomery. Oglądając swoje metamorfozy, mieli szansę zobaczyć się za 30 i 60 lat… Julia Wieniawa, podobnie jak jej bohaterka z serialu „Zawsze warto”, nie poddaje się przeciwnościom losu. - Zawsze chciałam być najlepsza, pierwsza. Bardzo ambitnie podchodziłam do każdego projektu w który się angażowałam - mówiła Krzysztofowi Ibiszowi w programie „Demakijaż”. - Zawsze chciałam udowodnić rodzinie i koleżankom, że się da osiągnąć swój cel i marzenia naprawdę się spełniają. Chcę przeżyć więcej niż jedno życie, bo jedno życie to za mało. Dlatego chcę i chciałam być aktorką - opowiadała.

Oglądaj w IPLA.TV: Julia Wieniawa o postaci Ady w serialu „Zawsze warto”

Jak Julia Wieniawa zaprezentuje się w nowej roli?

Zobacz także:
Julia Wieniawa: Jedno życie to dla mnie za mało
Julia Wieniawa: Konsekwencja ułatwia osiąganie celów
Julia Wieniawa i Antek Królikowski: Wow, ale odjazd!

Komentarze
© Polsat 2020