2018-03-09

Julia Wieniawa i Antek Królikowski: Wow, ale odjazd!

0

Para była gościem Katarzyny Montgomery w jej nowym show. Postarzono ich kolejno o trzydzieści i sześćdziesiąt lat. Jaki był efekt metamorfoz i jak zareagowali na nie najmłodsi uczestnicy „The Story Of My Life. Historia naszego życia”?

Para ma roczny staż, ale ich relacja jest na tyle poważna, że planują wspólną przyszłość. Aktorzy w wyśmienitych humorach opowiadali o swoim związku, a beztroski nastrój towarzyszył im aż do momentu pierwszej charakteryzacji.

Najpierw dodano im trzydzieści lat. - Aaa…! Przynajmniej nie jesteś łysy - krzyknęła Julia na widok prawie sześćdziesięcioletniego partnera. - Jesteś tak samo piękna jak trzydzieści lat temu! Wow, ale odjazd! - zareagował dojrzały Antoni. Na ich twarzach widać było łzy wzruszenia. - Inaczej troszkę wyglądamy, ale mamy te same oczy i to samo w sercu - dodał rozemocjonowany aktor.

Metamorfoza wywarła ogromne wrażenie nie tylko na Antku, ale również na Julii, która obudziła w sobie nieznane dotąd emocje. - Może to zabrzmi płytko, ale teraz przeraża mnie starość, która mnie kiedyś dopadnie. Dla mnie to jest taki szok ten program! - nie kryła łez.

Podczas drugiej przemiany dodano im kolejne trzydzieści lat. - Wyglądasz jak hollywoodzki aktor - wyznała Julia. - A ty nadal troszkę przypominasz swoją babcię - dodał Antek. Na żywo połączono się z ojcem aktora - Pawłem, który miał okazję zobaczyć efekt charakteryzacji. Nie krył zdziwienia na widok swojego prawie 90-letniego syna. - Można kochać swoje dziecko, ale to nie ma nic wspólnego z podobaniem - skomentował żartobliwie.

Jakie historie o swoim związku opowiedziała Julia i Antek? Jakie mają plany na przyszłość? Co ich łączy, a co różni? Czy planują dzieci? Najbardziej gorąca para młodego pokolenia zdradziła kilka swoich sekretów.

Oglądaj w IPLA.TV: „The Story Of My Life. Historia naszego życia” - odcinek 2

„The Story Of My Life. Historia naszego życia” w piątek o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Antek Królikowski i Julia Wieniawa pokazali zdjęcia z dzieciństwa
„W bliskim planie”: Katarzyna Montgomery i jej historie
Dorota i Radosław Liszewscy: No i jak? No laseczka, a jak!
Katarzyna Montgomery: Będą emocje, jakich nie znamy!
Kto wystąpi w „The Story Of My Life. Historia naszego życia”?

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze