2018-07-26

Julia Wieniawa: Konsekwencja ułatwia osiąganie celów

Wschodząca gwiazda opowiedziała o nieustającym paśmie swoich sukcesów. Jak udało się jej dostać do aktorskiej elity młodego pokolenia? Co stoi za kolejnymi szczeblami jej błyskawicznej kariery? Julia Wieniawa odkryła wszystkie karty!

Widzowie Polsatu znają ją przede wszystkim z programu The Story Of My Life, w którym wystąpiła wraz ze swoim chłopakiem Antonim Królikowskim oraz z serialu W rytmie serca”, który podbił serca Polaków. Zagrała tam niepokorną Alex - córkę znanej piosenkarki Katrin (Edyta Olszówka). Aktorkę zobaczymy również w kolejnym, trzecim sezonie popularnej produkcji.

Ale na tym jej obecność na ekranie się nie kończy. Wręcz przeciwnie - ostatni rok był bowiem dla niej pod tym względem przełomowy. Zagrała w dwóch filmach, pracuje nad dużym serialem, a w dodatku przygotowuje się do wydania płyty i kupiła swoje pierwsze mieszkanie.

Jak udało się jej osiągnąć tak wiele w tak krótkim czasie? - Kiedy dostaję informacje o castingu, a rola wydaje mi się interesująca, to idę na niego i daję z siebie wszystko. Marzenia same się nie spełnią. Trzeba im pomagać - powiedziała w wywiadzie dla miesięcznika „Glamour”. Gwiazda wyjawiła, że od dwóch lat prawie nie chodzi na imprezy i koncentruje się na własnym rozwoju. - Uczę się tańca, chodzę na lekcje śpiewu, szlifuję warsztat aktorski, trenuję na siłowni. Stale się czegoś uczę. To sprawia, że wokół mnie krąży dobra energia - powiedziała. Julia Wieniawa jest też mistrzynią organizacji i każdą czynność rozpisuje co do minuty - Bardzo wierzę, że konsekwencja ułatwia osiąganie celów - dodała młoda gwiazda.

Mimo natłoku obowiązków, którymi obdzielić można by kilka osób, Julia zachowała młodzieńczą wrażliwość. - Ciągle nie mam czasu dokończyć kursu na prawo jazdy i boję się dorosłości. Najchętniej zostałabym dzieckiem na zawsze - dodaje. Aktorka wyznała też, że ma wrażenie, że jej życie to film. - Samo co chwila dopisuje scenariusz kolejnej części - podsumowała.

Nowe odcinki „W rytmie serca” już jesienią w Telewizji POLSAT!

Mona Mon

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
Julia Wieniawa w trzecim sezonie „W rytmie serca”
„W rytmie serca”: Agnieszka wraca do Kazimierza!
Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu „W rytmie serca”
Zagadkowy wypadek i mroczne tajemnice z przeszłości
Julia Wieniawa i Antek Królikowski: Wow, ale odjazd!

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube: