2019-01-05

„World of Dance - Polska”: Edyta Herbuś odwiedziła zwycięzcę

0

Jurorka programu i Ildar Gaynutdinov spotkali się w Rosji. - To był piękny czas w Moskwie - napisała Edyta Herbuś pod wspólną fotką z triumfatorem pierwszej polskiej edycji tanecznego show. W mediach społecznościowych opublikowali także noworoczne życzenia.

Na jednym z udostępnionych filmików zwycięzca „World of Dance - Polska” przekazał fanom pozdrowienia. Towarzyszyła mu właśnie Edyta Herbuś. Oboje wystąpili w uroczystych świątecznych strojach. Jak widać, od wspólnych nagrań w programie czują się doskonale w swoim towarzystwie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez World of Dance - Polska (@worldofdance_polska)

Wyśmienity tancerz, którego występy poruszyły serca wielu widzów, opublikował galerię zdjęć z wizyty Edyty Herbuś w Moskwie. Nie krył, że wspólnie spędzony czas na długo zostanie w jego pamięci.

Znana tancerka i aktorka również podzieliła się uroczym zdjęciem z Ildarem Gaynutdinovem. - Spotykanie z ludźmi o tak podobnej wrażliwości, traktuję jako wielki prezent i czuję dużą wdzięczność - skomentowała.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Jak dalej będzie rozwijać się kariera utalentowanego triumfatora „World of Dance - Polska”? Przekonamy się o tym wkrótce...

Oficjalny profil „World of Dance - Polska” na Instagramie - @worldofdance_polska

Zobacz także:
Edyta Herbuś: Nie wyobrażam sobie dobrej zabawy bez tańca
„World of Dance - Polska”: Finał i 100 tysięcy dolarów dla...
Edyta Herbuś zakochana w uczestniku „World of Dance”?

Komentarze
© Polsat 2020