2018-12-14

„Ja Cię kręcę!”: Nowy program w Czwórce na Święta

0

Artur Andrus i Elżbieta Romanowska dostarczają rozrywki na najwyższym poziomie! Artysta kabaretowy, piosenkarz i dziennikarz prowadzi nowy program na antenie Czwórki, a towarzyszy mu właśnie popularna aktorka. W „Ja Cię kręcę!” zwykli ludzie o różnych, czasem nieoczywistych talentach prezentują swoje umiejętności przed widownią zebraną w studiu. Ten show rozbawi każdego, kto w świąteczne popołudnia i wieczory zapragnie bezpretensjonalnej, rodzinnej rozrywki przed telewizorem. Emisja w Wigilię o godz. 21:00, pierwszy dzień Świąt o godz. 15:10 i 21:00 oraz w drugi dzień Świąt o godz. 14:10 i 21:00.

W programie, który ponad rywalizację stawia swobodną ekspresję i wspólną zabawę, nie ma jury. To publiczność, reagując brawami lub - w przypadku mniej udanych popisów - dźwiękami hałaśliwych rekwizytów, ocenia występy i na zakończenie każdego odcinka swoim aplauzem wskazuje najlepszego jej zdaniem wykonawcę, który nagrodzony zostanie statuetką programu.

W każdym odcinku prezentowanych jest dziewięć występów. Przeplatają je rozmowy Artura Andrusa z wykonawcami, które dzięki niezrównanemu poczuciu humoru gospodarza i fantazji jego rozmówców niejednokrotnie toczą się w najbardziej nieoczekiwanych kierunkach.

Wśród uczestników są osoby o różnych zamiłowaniach, w różnym wieku, na różnych etapach życia - uczące się, studiujące, pracujące lub będące na emeryturze. Łączy je chęć dzielenia się z publicznością swoimi pasjami i dystans do siebie.

W programie można zobaczyć m.in. energiczną grupę roztańczonych pań 60+, samouka tańca brzucha, szlagier disco-polo w zaskakującej wersji, która zbije z tropu niejednego krytyka tego gatunku, grupę pozytywnie zakręconych muzyków-amatorów z pełną energii Babcią Kazią, która - gdy nie tańczy - hoduje kury i kaczki, czy najstarszą instruktorkę fitness w Polsce - mimo zbliżającej się osiemdziesiątki nadal czynną gimnastyczkę, która zamierza pracować aż do setki.

Widownia w studiu nie tylko żywiołowo reaguje na występy uczestników, lecz także wchodzi w interakcje z Arturem Andrusem i Elżbietą Romanowską. Wybrane spośród publiczności osoby, pod okiem choreografa programu Krzysztofa Adamskiego (znanego m.in. z show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”) i relacjonującej ich postępy Klaudii Wiśniowskiej, w trakcie odcinka przygotowują w sali prób układ taneczny, w którym prezentują się pod koniec na scenie.

Program „Ja Cię kręcę!” oparty jest na formacie „La Corrida”, który emitowany jest od 1986 roku we Włoszech, gdzie niezmiennie cieszy się ogromną popularnością.

Premierowe odcinki „Ja Cię kręcę!” w Wigilię o godz. 21:00, w pierwszy dzień Świąt o godz. 15:10 i 21:00 oraz w drugi dzień Świąt o godz. 14:10 i 21:00 w Czwórce.

Zobacz także:
Rekordowe wyniki w paśmie serialowych hitów Czwórki
Wzruszający finał serialu „Policjantki i Policjanci”
Ponad milion widzów w finale pierwszej serii „Septagon”
Blisko milion widzów „Gwiazd Kabaretu” w Czwórce

Komentarze