2018-09-18

„Ślad” - odcinek 2: Śmiertelny jad węża

0

Ekipa kierowana przez Renatę Różańską wciąż szuka właściwego tropu związanego z „Organistą”. Komisarz Walczak próbuje znaleźć mordercę, kierując się klasycznymi metodami działania. Czy takie postępowanie przyniesie efekty? Kto stoi za bestialskimi morderstwami i w jaki sposób uda się go schwytać?

Centralny Wydział Śledczy analizuje ślady. Co już wiemy? Nie żyje 17. dzieci, a wszystkie ofiary zostały wcześniej porwane. Nieznana jest jednak przyczyna ich śmierci. Wyjątek stanowi ostatnia osoba, o której wiadomo, że została zastrzelona. Śledztwo w tej sprawie kieruje jednak zespół na ślepy tor. Okazuje się, że grupa przestępcza trudniąca się handlem organami postanowiła wykorzystać fakt istnienia „Organisty”. I to oni, podszywając się pod psychopatę, dokonali ostatniego - siedemnastego zabójstwa.

Grupa przestępcza zostaje rozbita, ale CWŚ trafia również na ślad zwyrodnialca. Wygląda na to, że psychopata dokonuje zabójstw z wykorzystaniem śmiertelnego jadu kufii - jadowitego węża. Podążając tym tropem śledczy poznają starożytną chińską legendę, według której dokonanie morderstwa 18. dzieci daje rytualne wieczne oczyszczenie. A to oznacza, że „Organista” dokona jeszcze jednego mordu! Rozpoczyna się wyścig z czasem, którego stawką jest życie porwanej dziewczynki…

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 2

Ślad we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także
„Ślad” - odcinek 1: Psychopata zabija dzieci
„Ślad”: Zbrodnie największego kalibru! Dwa odcinki we wtorki
Anita Jancia: Renata Różańska z serialu „Ślad” to twardy szef
Poznaj kulisy serialu „Ślad”. Zobacz galerię zdjęć!
„Ślad”: Anita Jancia i Mariusz Jakus prezentują plan serialu
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020