2018-09-18

„Ślad” - odcinek 1: Psychopata zabija dzieci

0

Wrocław terroryzowany jest przez seryjnego mordercę. Ofiary mają od 8 do 11 lat. Zabójca precyzyjnie wycina im organy i porzuca ciała. Dolny Śląsk żyje w strachu. Kto powstrzyma bezwzględnego i tajemniczego bandytę nazywanego „Organistą”? Władze nie radzą sobie z sytuacją. Jakie kroki podejmie szef rządu?

Pod naporem opinii publicznej zostaje powołana specjalna komórka, niezależna od policji - Centralny Wydział Śledczy (CWŚ). W wyniku decyzji ministra Skóry na jej czele staje podinspektor Renata Różańska, wybitny biochemik i ekspert kryminalistyki. To do niej należy rekrutacja zespołu złożonego z wysokiej klasy ekspertów. Jako jedni z pierwszych dołączają Tomek Bączyk, haker, specjalista IT, ale też i były więzień oraz przyjaciółka Renaty - lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar, dla której widok krwi i zwłok to codzienność.

Od pierwszej chwili podinspektor Renata Różańska wchodzi w konflikt z nadkomisarzem Rafałem Walczakiem. W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni nieoceniony okazuje się podkomisarz Artur Kotowicz. „Kot” to doświadczony, ale bardzo zagadkowy analityk. W tym czasie ginie kolejna dwójka dzieci. Ostatnia siedemnasta ofiara zostaje zastrzelona. To nowy element układanki, dzięki któremu Renata Różańska ma nadzieję, że „Organista” zostanie ujęty. Czy funkcjonariusze Centralnego Wydziału Śledczego wpadną na właściwy trop?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 1

Ślad we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 2: Śmiertelny jad węża
„Ślad”: Zbrodnie największego kalibru! Dwa odcinki we wtorki
Anita Jancia: Renata Różańska z serialu „Ślad” to twardy szef
Poznaj kulisy serialu „Ślad”. Zobacz galerię zdjęć!
„Ślad”: Anita Jancia i Mariusz Jakus prezentują plan serialu
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020