2018-05-18

Filip Lato: Mogę się przyznać, że miałem kryzys

Uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w ogniu pytań. Co interesowało internautów? Dlaczego Filip Lato miał chwile zwątpienia? Co sprawiało mu największe problemy? Podczas wideoczata z fanami miał okazję podzielić się opiniami na wiele tematów.

Dlaczego prawnik zajął się muzyką? Tego pytania, związanego z zawodową karierą artysty, nie mogło zabraknąć. - To jest rzecz, która we mnie po prostu jest. Cieszę się, że mam tę pasję - odpowiedział Filip Lato, którego wykształcenie zawsze budzi spore zainteresowanie w kontekście twórczości.

Internauci dopytywali o szczegóły związane z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a przede wszystkim chcieli poznać najtrudniejszą metamorfozę wokalisty. - Bezdyskusyjnie był to Jason Derulo. Wykonanie takiego układu tanecznego było dla mnie sprawą wręcz makabryczną. Pomógł mi wówczas Krzysztof Szczepaniak, który określił taniec jako „trochę hip-hopu z izolacją ciała”. Udzielił mi tym samym złotej wskazówki - podkreślił finalista 9. edycji muzycznego show.

Filip Lato wcielił się również w śpiewające panie. Co sprawiło mu największe trudności w kobiecych postaciach? - Zdecydowanie chodzenie w szpilkach! Bywało, że o mało się nie wywaliłem. Nie chcę tego więcej powtarzać - podkreślił. A czy podczas trzech miesięcy trwania show pojawiły się chwile zwątpienia? - Mocny kryzys miałem w okolicach piątego lub szóstego odcinka - przyznał. Wtedy nie miał jeszcze na koncie żadnego zwycięskiego czeku. - Ogólnie dobrze się bawiłem - dodał ze śmiechem.

Do historii programu przejdzie jego występ jako Czesław Niemen i brawurowe wykonanie utworu „Sen o Warszawie”. Do tego stopnia podobne, że internauci pytali go o… pokrewieństwo z legendarnym artystą. Filip Lato zdementował te plotki, podkreślając, że przygotowania do odcinka przebiegały tak samo, jak do innych. A co kierowało nim, jeśli chodzi o wybór finałowej piosenki? - Chciałem zamanifestować wewnętrzne upodobania i przekonania - wskazał. Pytań wartych uwagi było znacznie więcej.

Zobacz zapis czata:

A Ty jak zapamiętasz udział Filipa Lato w programie?

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Filip Lato najlepszy! „Stairway to Heaven” prosto do zwycięstwa
Jan Traczyk: Do ról kobiecych goliłem nogi. Najgorsze było...
Krzysztof Szczepaniak: Wiele wziąłem i wiele z siebie dałem
„Sen o Warszawie” Filipa Lato bije rekordy oglądalności
Znamy najlepszą czwórkę „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Filip Lato wyśpiewał swój „Sen o Warszawie”. I to jak!
To nie plotka! „Ruda” z Red Lips i Gossip oznacza sukces
Mroczny Filip Lato zdobył czek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Anna Guzik pokazała prawdziwą „Pogodę ducha” i wygrała!
„Ruda” z Red Lips stworzyła klimat godny „Chicago”
Islandzka wrażliwość dała zwycięstwo Izabelli Miko
Krzysztof Szczepaniak wyczuł cha-chę Andrzeja Rosiewicza
Natalia Krakowiak najlepsza! Zobacz, jak królowała na scenie
Tak Krzysztof Szczepaniak wyśpiewał wygraną. Oglądaj!