2017-04-28

#NEWSKIOSK: Kariera Dominiki Gwit nabiera tempa

0

Jakie informacje na jej temat gościły ostatnio w prasie i sieci? Sporo się dzieje wokół aktorki i dziennikarki. Udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, angaż do nowego reality show, internetowa popularność okraszona licznymi memami oraz ślub.

#tzg #ZoraKorolyov #BeataTyszkiewicz #waga #kg
Dominika Gwit swoją postawą i zaangażowaniem zdobyła sympatię widzów „Tańca z Gwiazdami”. Chwali ją nie tylko taneczny partner Żora Korolyov, a także sędziowie wydają się doceniać trud włożony w przygotowania do każdego wymagającego odcinka. To dlatego po jednym z nich, gdy jurorka programu Beata Tyszkiewicz pozwoliła sobie na uwagi dotyczące wagi Dominiki, natychmiast zawrzało. - Byłoby lżej, gdyby schudła pani dwadzieścia kilogramów - legendarna aktorka zwróciła się w stronę uczestniczki programu. Sformułowanie stało się preludium do setek komentarzy. Do uwag odniosła się sama Dominika, która apelowała w internecie o umiar i spokój.

#dystans #dobryhumor #memy
Fani Dominiki doskonale wiedzą, że ma duży dystans do wszystkiego i potrafi w zabawny sposób odnosić się do siebie. Zaczęła nawet zamieszczać prześmiewcze memy na swój temat. „Dobry mem nie jest zły” napisała pod jednym z obrazków. „Dasz radę, jesteś Wielka” skomentował internauta. Tysiące polubień oraz setki pozytywnych opinii świadczą o tym, ze dobry humor jest wielkim atutem Dominiki Gwit.

#popularnosc #supermodelkaplussize #ZygmuntChajzer
Popularność zaczyna mieć dla niej wymierne efekty. Media plotkują, że aktorka i dziennikarka ma zostać prowadzącą nowego show Polsatu. „#Supermodelka Plus Size” to program, który ma wyłonić supermodelkę o pełnych kształtach, a w jury miałby zasiąść sam Zygmunt Chajzer! Popularny dziennikarz docenia występy Dominiki Gwit w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. - Jestem pod wrażeniem tego, co robi na parkiecie. Tego typu osoby dodają otuchy i odwagi tym, którzy czują się dyskryminowani przez to, ile ważą - wyznał Chajzer.

#slub #partner #WojciechDunaszewski
Media spekulują, kiedy 28-letnia Dominika stanie na ślubnym kobiercu. Wybrankiem jej serca jest montażysta filmowy Wojciech Dunaszewski. - Wnioskując po błyskach w jej oczach, niektórzy już zaczęli przebąkiwać, że to się może skończyć ślubem - pisano w „Twoim Imperium”. Uroczystość mogłaby mieć miejsce po zakończeniu zmagań w tanecznym show. Jak na razie informacje o tej wyjątkowej uroczystości są jedynie spekulacjami, ale natychmiast wzbudziły spore zainteresowanie.

Michał Pogodowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w każdy piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Dla kogo bije serce Natalii Szroeder? To tylko plotki?
Iwona Cichosz faworytką „Tańca z Gwiazdami”?
Stefano Terrazzino krawcem w „Tańcu z Gwiazdami?”
Poznaliśmy wielką czwórkę „Tańca z Gwiazdami”
Kaczorowska i Malinowski razem w wielkim łóżku!
„Chciałem opuścić ten program jak najszybciej”
Jak prezenterka wróciła do formy po ciąży?
Marcin Korcz sensacją „Tańca z Gwiazdami”
Rafał Jonkisz znów w „Tańcu z Gwiazdami”!
Zobacz prywatne zdjęcia Michała Malinowskiego
Natalia Szroeder w drodze po Kryształową Kulę?

Komentarze
© Polsat 2019