2017-03-16

Natalia Szroeder w drodze po Kryształową Kulę?

0

Rywalizacja w „Tańcu z Gwiazdami” nabiera coraz większego tempa. Jak radzi sobie wokalistka, która przed startem w programie miała dużo obaw o swój występ? Jurorzy i widzowie nie szczędzą jej komplementów!

Natalia Szroeder na parkiecie występuje w parze z Janem Klimentem. Ich wspólne popisy budzą aplauz, a jeszcze kilka tygodni temu piosenkarka zastanawiała się czy udział w tanecznym show to dobry pomysł. - Wahałam się, bo to pochłania bardzo dużo czasu, a ja ostatnio nie mam go zbyt wiele. Wydałam płytę, którą promuję i dużo koncertuję po całym kraju. Nie byłam pewna czy jestem w stanie pogodzić to wszystko z udziałem w „Tańcu z Gwiazdami” - podzieliła się swoimi spostrzeżeniami w rozmowie z IPLA.TV.

Autorka takich przebojów jak „Lustra” czy „Domek z kart” ma jeszcze inne rozterki związane z programem. - Treningi to naprawdę spory wysiłek - przyznała. - Nie mam doświadczenia z regularnym wysiłkiem fizycznym, więc ciekawa jestem, czy mój organizm sobie z tym poradzi. Mimo wszystko jestem dobrej myśli - dodała z uśmiechem. To również dzięki niemu z każdym odcinkiem zyskuje nowych fanów.

Udział w „Dancing with the Stars” to jeszcze jedna duża korzyść dla artystki. - Na scenie przydaje się umiejętność kontroli nad swoim ciałem - zaznacza wokalistka. - Zawsze chciałam nauczyć się tańczyć. To było moje wielkie marzenie. Wiem, ze jeśli bym nie spróbowała, to później bardzo bym tego żałowała - dodała.

Czeski mistrz tańca szybko dostrzegł jej potencjał. - Zrobię z Natalii terminatorkę - ostrzegał jeszcze przed pierwszym odcinkiem. Trzeba przyznać, że Jan Kliment jest bliski osiągnięcia swojego zamierzenia. - Wielkie wow! - powiedział Krzysztof Ibisz po pierwszym tańcu Natalii Szroeder. - Nieźle. Dzisiaj najlepiej ze wszystkich - ocenił jej występ w drugim odcinku zwykle bardzo surowy Michał Malitowski. - Pani się piorunem uczyła - wtórowała mu Beata Tyszkiewicz.

- Mam w sobie coś takiego, że lubię tańczyć - oświadczyła Natalia, ale z małym zastrzeżeniem. - Powtarzanie ruchów po kimś to dla mnie już jest „kosmos”. Jak mam sama coś zatańczyć i wymyślić, to jest „spoko”. Kiedy ktoś mi coś narzuca, to już nie do końca - wskazała. Po notach jurorów oraz w ocenie fanów programu, którzy w komentarzach prześcigają się w ilości „serduszek”, można odnieść inne wrażenie. Czy Natalia i Jan tanecznym krokiem zbliżają się do Kryształowej Kuli?

Michał Pogodowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w każdy piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami” już bez… Mistera Poland!
Kto odpadł w drugim odcinku „Tańca z Gwiazdami”?
„Może sobie zrzucę z dychę. Dla zdrowia”
„Taniec z Gwiazdami” z napisami dla niesłyszących!
Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut zatańczyli na start!
Paulina Chylewska o „Tańcu z Gwiazdami”
Dominika Gwit: Pokażę w tańcu swoje emocje
Michał Malinowski: Mogę się zakochać w tańcu!
Iwona Cichosz: Słyszę muzykę na swój sposób
Tomasz Zimoch porównał naukę tańca do…
Kto jest faworytem „Tańca z Gwiazdami”?

Komentarze
© Polsat 2016