2017-04-21

„Chciałem opuścić ten program jak najszybciej”

0

Marcin Miller z Boys nie najlepiej wspomina udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. W drugiej edycji, jesienią 2014 roku, zajął siódme miejsce z Niną Tyrką. Tym razem pojawił się w show już jako gwiazda muzyczna i zaśpiewał wielki przebój „Jesteś szalona”.

Jak Marcin Miller z dystansu patrzy na swoje taneczne występy w programie? - Moją partnerką była piękna kobieta Nina Tyrka. Pierwszy okres, czyli treningi przygotowawcze do programu, był naprawdę super, ale potem, gdy trzeba było tańczyć na żywo przed wielomilionową publicznością, coś się we mnie zablokowało. Nina to widziała… - wspomina.

- Z odcinka na odcinek, zamiast robić progres, ja gdzieś tam coraz bardziej zamykałem się w sobie. Niestety moja psychika odmawiała mi posłuszeństwa. Chciałem opuścić ten program jak najszybciej. Z perspektywy czasu widzę, że udział w tym programie nauczył mnie pokory - mówi lider grupy Boys.

W siódmym odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już nie musiał znosić tego stresu. Tym razem zaśpiewał. - Fajne wyzwanie! Jeden z moich największych hitów „Jesteś szalona" w aranżacji do cha-chy - zapraszał gwiazdor disco polo na swój wyjątkowy występ. Jak wrażenia?

Zobacz także:
Kaczorowska i Malinowski razem w wielkim łóżku!
Jak prezenterka wróciła do formy po ciąży?
Marcin Korcz sensacją „Tańca z Gwiazdami”
Rafał Jonkisz znów w „Tańcu z Gwiazdami”!
Zobacz prywatne zdjęcia Michała Malinowskiego
Monika Mariotti: Nie możemy się wszystkim podobać
Dzień po „Tańcu z Gwiazdami” została magistrem!
Tomasz Zimoch i jego szalony taneczny mecz
Natalia Szroeder w drodze po Kryształową Kulę?

Komentarze
© Polsat 2018