Elżbieta Zapendowska

0

Najlepsza specjalistka od emisji głosu w kraju. Jurorka wszystkich edycji programu „Idol”!

Bez Elżbiety Zapendowskiej trudno sobie wyobrazić „Idola”… Jako jedyna zasiadała za stołem jurorskim w latach 2002-2005, gdy emitowane były cztery pierwsze edycje i znów oceni potencjał wokalny przyszłych gwiazd. Jako specjalista, krytyk muzyczny, będzie wymagająca wobec aspirujących wokalistów i wokalistek. Każdy dowie się wprost, o tym co myśli Pani Ela.

Ma wielu fanów, choć nie wydaje płyt i nie koncertuje. Jej wielbiciele kochają ją przede wszystkim za duży dystans do samej siebie i - kultowe już - obracanie w żart poważnych kłopotów ze wzrokiem, które towarzyszą jej od dzieciństwa. „Śmieję się, że ślepy zawsze coś lepszego zobaczy niż widzący.” Kandydaci na „Idola” mogą być tego pewni, że jurorka szybko… usłyszy brak talentu.

Z jej zdaniem liczą się wszyscy, także pozostali jurorzy. Nic dziwnego. Uczyła śpiewać m.in. Dodę, Edytę Górniak i Łukasza Zagrobelnego, a lekcji śpiewu udzielała nawet samej Maryli Rodowicz i wielu, wielu innym. Każdy komu w programie powie „jestem na tak” będzie miał duże powody do radości.

Komentarze